NIS - ikonka z plusikiem, co oznacza?

Witam,

Wujek kupił komputer i miał na nim zainstalowany pakiet NIS po aktualizacji w traju jest ikonka jakby globusa i na niej plusik w niebieskim tle, jak to wyłączyć, żeby było bez tego plusika.

Ten plusik oznacza, że firewall jest w trybie nauki. Jest to zalecane dla NIS ;).

Czyli co, wszytko jest w porządku, tak ma zostać?

Tak. Też tak miałem. :smiley:

A jeszcze jedno pytanko.

Wchodzę w moje dokumenty i pojawił się folder Symantec a w nim plik .txt otwieram i jest tam napisane że w razie instalacji ponownie XP bedzie potrzebny cd-key, ale go tam nie ma oczywiście chodzi o NIS’a był zainstalowany jak już kupiłem kompa, tylko go zaktualizowałem. Gdzie znaleźć ten cd-key?

Zadzwoń do sprzedawcy :slight_smile:

albo

skontaktuj się z

Synantec

albo

przecież jest to program całkowicie legalny, wiec zarejestruj się na koncie Norton Account (poszukaj w opcjach NIS lub ze strony Symantec), a tam będziesz miał wszystkie dane, łącznie z cd-key.

Złączono Posty : 31.01.2007 (Sro) 17:41

Może pakiet jest w wersji 30-sto dniowej, i po tym okresie jest wymagane wykupienie subskrypcji, po której zostanie wydany cd-key.

Subskrypcja jest na 90dni, tak twierdzi NIS.

No wiec po 90 dniach bedziesz musial wykupic subskrypcje :slight_smile:

A jakbym formatował komputer to co nie będę już miał tej subskrypcji?

Ze wszystkimi pytaniami dotyczącymi polityki Symanteca możesz popytać przez maila lub na ich tel.

Złączono Posty : 02.02.2007 (Pią) 17:24

Bydziesz miał tyle, ile ci uleci. Subskrypcja jest

I jak jest sformatowany, to też leci.

No dobra ok, rozumiem, ale nie dostałem z kompem żadnej płyty NIS’a w razie ponownej instalacji systemu co robić?