Niska prędkość pobierania plików - dziwny problem

Witam. Męczę się z tym już od paru godzin, nie daje mi to spokoju bo problem nie został rozwiązany, dlatego zwracam się do was, może będziecie mieli jakiś pomysł ;p

beta windowsa i problemy mogą być różne na różnym sprzecie. to po 1:)

 

przeskanuj może MBAM i adwcleaner i emsisoft emergency kit.

 

pozniej zmieniłbym DNS na open dns i sprawdził np w programie eagleget czy pobiera się na max.

 

sterowniki do sieciówki zainstalowane?

A spróbuj w menedżerze urządzeń wyłączyć moduł bluetooth i wtedy przetestować download. (jeśli problem występuje przy sprzęcie z podpisu tj. Lenovo z710).

Na razie wyłączyłem moduł bluetooth - nie pomogło. Reszte zrobie za chwilę :slight_smile: Tak, problem występuje na Z710tce.

Na moim sprzęcie też miałem problem z pobieraniem (strony ładowały się normalnie) na 9926 po upgradzie z poprzedniej kompilacji. Zainstalowałem sterownik do sieciówki z windowsa 8.1 x64 producenta płyty (były microsoftowe od czasu instalacji systemu). W menedżerze urządeń wyłączyłem oszczędzanie energii dla karty sieciowej.

 

Przeskanowałem AdwCleanerem:

 

Miałem to samo, ale na W8.1 W ustawieniach karty sieciowej, zmieniłem dupleks na 100mb/s pełny dupleks, czy coś takiego  (teraz sobie nie przypomnę), po czym zrestartowałem Windowsa i po sprawie. Jest kilkanaście sposobów na obejście problemu. Jeden problem rozwiązuje w inny sposób, natomiast drugi w jeszcze inny sposób. 

Zdesperowany wróciłem do 8.1 :smiley: mozecie sie ze mnie śmiać, ale problem dalej jest ten sam :smiley: zaraz sprawdzę Wasze porady, i czy coś pomogą :slight_smile: Dzięks