Niska szybkość Interneu, niespotykana, co zrobić?

Dzień Dobry. To mój pierwszy post na tym forum, a mianowicie z problemem odnośnie Internetu. Podłączyłem komputer do sieci (kabel). A gdzieś około 9 metrów, po podłączeniu wszystko pięknie działało, prędkość +600/650 (Rapidshare Premium, jak przy zwykłych np. z tej strony) ale teraz prędkość 30 kb/s, niecałer 6MB ściąga się 6 minut, wcześniej kilka sekund, strony też otwierają się wolniej. Prędkość 4MB/s i to w środku dnia, wieczorem było zawsze 2 razy szybciej, w okolicy sami starsi więc nie kożystają, jest to modem BT mieszkam w UK. Proszę o pomoc. 947919.jpg (ten wynik na dole to z serwerów polskich, ja mieszkam na drugim końcu UK.

wylacz wszystkie programy ktore wymagaja/korzystaja z internetu i sprawdz

a system czysty? przeskanuj atywirusem i porgramami na spyware a jak cos masz to do dzialu logi z HijcThis

tez moze byc ze windos sciaga jakies aktualizacje

Nadal to samo :frowning:

Dodane 30.09.2009 (Śr) 19:57

Działa, zresetowałem ruter, poczekałem i jest +800!

witam

czy to zjawisko wystepuje w ciagu jednego dnia lub 2 wstecz czy caly czas tak masz od np miesiaca ? ja mam virgin i wydaje mi sie ze u innych dostawcow tez chodzi mi o limity mianowicie jesli internet zwalnia ci w ciagu dnia lub dwoch tzn ze przekroczyles te limity w sciaganiu czegos przykladowo miedzy 11 rano a 19 sciagniesz wiecej niz 5gb internet zwalnia ci 50 krotnie , i wraca do normy np na nastepny dzien moze to byc to ale nie musi