Niska wydajnosc komputera


(`AmZ) #1

Witam,mam problem,otóż mój komputer zachowuje się dziwnie,zwykłe scrollowanie w przeglądarce się zacina,przenoszenie kart itp.O co chodzi dodam ze po formacie przed instalacja Sterowników od grafiki chodzi to “normalniej” nie wiem o co chodzi czy to windows 8.1 czy 10 to samo,tak samo wcześniej miałem więcej FPS w CS:GO… proszę o pomoc.

 

 

B85m-HD3 REV.1

i5 4440 3.10

GTX 650 2GB

8GB 1600MHz

XFX TS550W 


Niska wydajność komputera - logi FRST
(mrFreeze) #2

Wrzuć screeny z Menadżera Urządzeń. Przy okazji z CrystalDiskInfo


(`AmZ) #3

Proszę.

crystall.png ww.png

Nawet próbowałem zmienić wersje Biosu na Nowsza/starsza.

 


(mrFreeze) #4

Nic się nie przegrzewa? Może szukaj przyczyny w wirusach przeskanuj system ADWCleanernajpierw Skanuj następnie Oczyść. Po restarcie zainstaluj MBAM (w czasie instalacji odznacz okres testowy premium) i przeskanuj wszystko co znajdzie usuń. Później po tych zabiegach wstaw logi z FRST do działu bezpieczeństwo.


(`AmZ) #5

Hmmm,mam świeżo postawiony system,ale spróbuje :smiley:

Wstawione.


(`AmZ) #6

A więc tak ze strony infekcji jest w porządku to co może być źle jeszcze ?


(IPSEN) #7

Sprawdź czy problemu nie powoduje jakiś program lub usługa uruchamiana razem z systemem-klik


(`AmZ) #8

Nic nie dalo :confused:

Mam takie pytanie po wpisaniu w google modelu mojej karty wyglada ona inaczej a po dodaniu TI wlasnie wyskakuje moja karta,lecz to dziwnie bo na mojej karcie napisane jest gtx 650 a nie 650 TI czy np.moga byc to złe sterowniki dlatego wystapuja te problemy?


(IPSEN) #9

Można spróbować, uruchom Menedżer urządzeń i kliknij na urządzenie- Karty graficzne - prawym przyciskiem myszy, wybierz Właściwości, w oknie które zostanie otwarte przejdź na kartę Szczegóły i z rozwijanej listy Właściwości wybierz Identyfikatory sprzętu.Albo pobierz ze strony producenta,zgodnie z wersją systemu- Windows 8.1 (X64)

Odinstaluj bieżącą i zainstaluj nową pobraną


(`AmZ) #10

A czy może być różnica miedzy sterownikami do 650 a 650 TI ?