Niski download

Elo,

mam taki problem: mam neostrade 2 mb, udostepniam polaczenie przez routera na 2 pc i 2 konsole (playstation 2), wszystko dzialalo jak powinno, ale niestety od 2 czy 3 tygodni prawie codziennie o tych samych godzinach (zaczyna sie kolo 19-21) download spada mi do okolo 100 kB/s. Nie wiem czy moze to byc wina pc i jakiegos vira, bo konsoli zawirusowac sie nie da, a tam tez widac straszne spadki downloadu (przy wylaczonych pc). Probowalem restartowac routera, skanowalem pc antyvirami, ale nie pomoglo. Czy to mozliwe, ze router psuje sie tylko o okreslonych porach? :o TP twierdzi, ze zadnej awarii nie ma, chyba ze mowia tak wszystkim co do nich dzwonia :slight_smile: Macie jakies pomysly co z tym zrobic?

a czy dzielenie neo jest legalne?

W obrębie jednego lokalu mieszkalnego owszem, tylko co to ma do tematu posta :? :? :?

Gaw: Ja bym stawial na TP bo znajomy mial podobny problem i tez Tepsa twierdzila ze nie ma problemu :stuck_out_tongue: Pozniej sie okazalo ze to jednak u nich cos bylo…

Ale na poczatek sprawdz ustawienia routera i moze wgraj nowy firmware ? A jak to nie pomorze to skan kompow antywirami + hijackiem… a jak nie idzie to zglaszaj reklamacje do tepsy :smiley:

TP twierdzi, ze to nie u nich a problem robi sie coraz dziwniejszy :slight_smile:

http://www.elo.sddps2.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=108 zobaczcie