Niski poziom odtwarzania filmików internetowych

Witam, mam problem z oglądaniem filmików w internecie. Odtwarzają się bardzo słabo, gdy widzę obraz jest on trochę rozmazany, na dodatek się przycina. Można powiedzieć że obraz przeskakuje, tak cały czas np. z 10 sek do 15 i takie to jest oglądanie filmików na moim kompie ;/

Moja prędkość łącza to 2,4mb/s neostrada tp (dodam że mój kolega przy podobnym komputerze i prędkości 512mb/s ma normalnie)

Mój komputer jest b. słaby ale tak jak napisałem wyżej…

Procesor - 512 MHz

Karta graficzna- 64 mb NiVidia GeForce 4 MX 440 (filmy na kompie otwiera b. ładnie)

Ram- 512 mb

Proszę o pomoc, z góry dziękuję!

Poprostu za słaby procesor. Gdy oglądasz filmy na kompie to odtwarzacz tylko tym sie zajmuje(no i pewnie avi albo jakiś format). Natomiast oglądanie w przeglądarce filmu jeszcze we flash’u to poprostu za trudne zatanie dla procka(przez co nienadąża nad wyswietlaniem filmu)

aa jest coś co mogę z tym zrobić ?

Słaby procesor, karta graficzna, mało RAM-u :frowning:

Wykonaj to co napisałem w tym temacie /bez pkt.1/ :

defragmentacja-pliki-ktorych-nie-mozna-zdefragmentowac-t431551.html

  • sprawdź.

no twój sposób nic nie dał ;/ nie rozumiem jednego punktu “zdefragmentować p/w programem” jakim programem, ccleaner i ten drugi program nie mają tej funkcji a defragmentacja z narzędzi dysku C. Macie jeszcze jakieś pomysły ?

Przy okazji zapytam. Mam problem również ze słuchawkami, dźwięk z nich jest taki jakby przytłumiony. Melodie słychać normalnie, jednak głosy albo wcale albo słychać tylko trochę. Co mam z tym zrobić?