Niski transfer w DC++ (neostrada)

mam mały problem jestem nowym użytkownikiem neostrady właśnie zainstalowałem dc++ i mam strasznie mały transfer ok 3,5Kb/s a moja neostrada ma predkość 512Kb/s co mam z tym zrobić

Jest kilka ważnych elementów tyczących DC++. Po pierwsze sprawdż czy jesteś ustawiony jako użytkownik pasywny czy aktywny. Ja mam tą samą opcję neostrady i w ustawieniach jestem “aktiv”. Po drugie ustaw w opcjach swojego połączenia swoja maksymalną prędkość. Po trzecie tak naprawdę prędkośc twojego ściągania zależy tak naprawdę nie od wartości twego łącza tylko od właściwości userka od którego ściągasz , bo jeżeli on ma łącze modemowe albo 128 kb/s i jednocześnie ściąga od niego pięc osób , to możesz uzyskiwać takie kiepskie efekty.

Przyznam szczerze , iż ja dogadałem się z Opami na pewnych hubach , że będę używał dc++ zmodyfikowanego o nazwie STRONG DC z mozliwością ściagania jednoczesnego z 10-ciu żródeł - co daje dużo szybsze ściąganie , ale obiecałem Opom nie korzystać z pozostałych funkcji tego programu tzn. ograniczania upladu itd.to był warunek i do niego się stosuję zgodnie z umową. Za to groża bany.

Ja też mam Neo512 i używam LDC++ (też zmodyfikowany DC) z emulacją DC. Jest trudniej wykrywalny jako mod, a posiada te same możliwości co SDC. Sciągam z maksymalną prędkością Neo (ok 63-65 KB/s) :smiley: