Niski transfer w torrentach

internet security jakiego masz neta ?

Mam 256 z multimedii (telewizja kablowa) Wywaliłem tego KIS i nima poprawy.

KISa trza było zostawić widocznie nic nie poradzisz musisz sobie pokombinować z ustawieniami zrób sobie śledzenie pakietów do osoby z która się łączysz a nic nie ściągasz i zobacz co będzie

Już mnie ku… bierze :-x :-x Wszystkie torrenty mają po 3kB :-x I we wszystkich programach już chyba probowałem… i nic konfigurowane nie daje.

może ci się łączy z fałszywymi klientami ostatnio jest ich coraz więcej kiedyś jak coś wstawiłem to mi się pojawił drugi seed a wszyscy mieli po około 80% albo nieraz widze że do niektórych nr ip wysyłam cały dzień dane a im nic nie przybywa a normalni ludzie nie mogą ściągać zainstaluj sobie peerguardian albo ipfilter

Nic ten peergurdian nie dał :cry: Dzisiaj rano torrent zaczął mi ściągać z normalną prędkością ale upload miałem 0 albo 0,1 :smiley: Ale i tak po 2h znowu

powróciły te słabe transfery… Ale gdzieś o 17 znowy był normalny transfer i nawet upload ale po 20minutach znowu powróciły tamte :evil: :evil: Nawet zainstalowałem te programy do optymalizacji neta i nic nie dały.

bo ci on nie przyśpieszy nie będziesz się tylko łączyć z syfnymi klientami jak by więcej osób używało takich programów to by transfery troche wzrosły bo ludzie by nie wysyłali do nich danych tylko do normalnych ludzi bo np zamiast do ciebie wysyła temu z lipnym klientem a download oni tam mają kilkadziesiąt megabajtów tak że potrafią zgarnąć większość danych nie dając nic w zamian albo wysyłają błędne dane zapychając tobie download

A może to limit danych?

Bo pisze:

Miesięczny licznik danych: 7.36 GB.

W ostanim miesiącu miałem 9.397 GB

Dziś 0.514 GB

jej to norma, zależy jeszcze od seedów i peerów

haha bajka, upload nie ma wpływu na download

:x Nawet torrenty w których jest wiecej niż 100 sedów i lecherów podobny transfer. Teraz mam cały czas transfer do 2kB :-x . Na jakimś forum znalazłem taki sam porblem jak mój i ktoś powiedział że multimedia potajemnie blokuje p2p użytkownikom :o :evil:

a próbowałeś dzwonić do nich?

Nie e. :mrgreen: Powiem krótko multimedia to shitowy dostawca netu… Dużo lepsza była neostrada. P.S Teraz prędkość download czały czas 27kB :slight_smile:

UPDATE

Pobrałem już ten plik(w końcu :evil: ) i teraz seduję i mam upload w granicach 27kB do 30kB :badgrin: