Niski transfer w torrentach

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

Jak sie nei myle to jesli jeste duzo sedów i pearow to sie szybciej sciaga.

sprwadzenie przekierowania: musisz wlesc na router i pogrzebac w ustawieniach odnosnie przekierowywania portow, zapewne twoj router konfiguruje sie przez www o ile nie jest zabytkowy a raczej nie jest:P

a co do seedow i peerow, najszybciej to by sie sciagalo jakby kazdy mial zewnetrzne ip… mniemam ze tam nie ma serverow posredniczacych w wysylaniu i kazdy kto ma wew niestety jest skazany na laske tych z zew:P

ps: dodatkowo niektore routery, o ile mnie sie w glowie nie przewraca, mialy pewna opcje, zdaje sie na ‘D’:stuck_out_tongue: pozwala ona uzewnetrznic komputer podlaczony do pierwszego gniazda routera z tym bubem, ale toto nie jestem pewien, tak czy siak porty powinien moc przekierowywac…

Podłączyłem stary modem i mam średnią prędkość 126kb/s. Teraz musze jakoś skonfigurować liveboxa, żeby osiągać takie same wyniki, bo można. Musze coś poprzestawiać w pliku “konfiguracja”?

Musisz się dowiedzieć jakie ip ma twój livebox i wpisać go w przeglądarkę. (Spróbuj 192.168.1.1). Wtedy powinien pokazać się konfigurator. Instrukcje do twojego modelu znajdziesz w necie.

jeśli chcesz mieć naprawde pełną przepustowaść swojego łącza to zamień torrenty na warez :smiley:

Po wpisaniu do przeglądarki 192.168.1.1 każe mi podaćnawę użytkownika i hasło. Co mam tam wpisać??? Wpisując moje dane, które dostałem od tp (nazwa użytkownika kończącza się na @neostrada.pl) nic nie chce iść dalej, tylko wyczyszcza okienka gdzie to wpisałem…

Pomóżcie! !!

hm dziwne:P ogolnie jezeli router nie ma hasla to logowac sie mozna bez podawania go…

to teraz pytanie, czy ktos cos ustawil, czy moze zerknij w instruktarz, konto z neostrady napewno nie ma z tym wiekszego zwiazku, i upewnij sie, ze to dobre ip na router:P

Zadnego hasła nie ustawiałem, a ip dobre, bo takie mi wybiera gdy włączam “konfiguracje”.

Te dane powinny być w instrukcji od rutera.