Niski transfer

Mam pewien problem…

Zamówiłem sobię internet z Netii 2Mb/s no i wszystko jest pięknie ładnie transfer do 260 Kb/s.

Tylko, że jeżeli pobieram np MP3 z np. http://wyszukiwarkamp3.me/ to transfer mam do 20 Kb/s próbowałem też ściągać na innych wyszukiwarkach MP3 ale tak samo.

Co może być nie tak ???

12345koleszka ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Jeśli pobierasz z prędkością 20kb/s to skąd wiesz, że masz te 260?

Wykonałeś test na prędkość internetu?

Wrzuć loga z HjackThis.

No jak pobieram film np z Megaupload to transfer do 260 Kb/s a jak chce pobrać MP3 z wyszukiwarki to 20 Kb/s.

I sprawdzam czy nie mam skoków, zapuszczam jakiś filmy 700MB i patrze jaki transfer i zachwile zassysam mp3 i znowu jest 20 Kb/s. Nie możliwe są takie skoki. To wygląda jakby była jakaś blokada.

Dodane 07.12.2009 (Pn) 19:52

Czyli co nikt nie wie ??

Firewall nie blokuje?

Ta wyszukiwarka to nic innego jak skrypt umożliwiający pobieranie MP3 z serwisu wrzuta.pl, tak więc raczej normalne.

Ograniczenie serwera wrzuty.pl.

:wink:

Przecież to, że masz łącze 2mbit nie znaczy, że ze wszystkich serwerów będziesz mógł ściągać z maksymalną przepustowością. Niestety. A winy Twojej tu żadnej

Wątpie żeby to było ograniczenia, bo kiedy miałem słabszy net to pobierało mp3 z prędkością 36 Kb/s/.

Ograniczenie w sensie, że serwer nie wyrabia po prostu i tyle.

Nie mówię, że Twój operator założył Ci jakieś ograniczenie.

Broń Boże, w Polsce mam przecież wolny internet (jeszcze). :wink: