Niski upload

Witam serdecznie,

Piszę z prośbą o pomoc, mianowicie mam bardzo niski upload, ( 26 ) , przesył mam znów prawie 2000 kbs, dostawca mówił mi coś, żebym sobie zabrał trochę z przesyłu i dał w upload, ale nie wiem o co chodzi i czy się tak da. Proszę o inne pomysły.

Pozdrawiam,

Dominik

dominikgangu , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Zmierz tym http://www.dsl.cz Merite rychlost,zaznacz też zmerit Upload.Moim zdaniem to tylko sprawa Dostawcy i sam nic nie zmienisz,najwyżej Dostawcę.Co prawda możliwe jest ograniczenie Downloadu,ale nie przy takiej dysproporcji.Napisz jaki masz system i na jaki przesył masz umowę.

Download potrafi zapchać upload.

No właśnie, ale ja wgrałem nowego windowsa przedwczoraj, ale jak to zrobić, co, jak i gdzie?..

Start /uruchom /gpedit.msc /szablony administracyjn Sieć /Harmonogram pakietów/ogranicz rezrwowalną przepustość.Zmniejsz np.o 40 %…Jeśli to nic nie da wróć do poprzednich ustawień.

Też , ale raczej na odwrót jest gorzej :slight_smile:

Zaraz zaraz, jaki dostawca udostępnia samemu regulowanie przepustowości łącza?? :o

Nie Dostawca,ale system.Zresztą tu jest zmniejszenie a nie zwiększenie.

Jak nie