Niskie FPSy w grach, głownie CS:GO

Witam. Jeżeli umieściłem temat w złym temacie to bardzo bym prosił o jego przeniesienie.

Mam problem z FPS’ami w grach na moim komputerze.

 

Głównie chodzi mi tutaj o CS:GO (ale nie tylko). Kiedyś (jeszcze jakieś 5 miesięcy temu) grałem sobie na stałych 180 fps’ach na najwyższych możliwych wymaganiach (tak przez dobre 2 lata), ale z każdym kolejnym tygodniem i updatem FPSy drastycznie spadały (chodzi mi tutaj o CS GO). Obecnie wynoszą one 60 na najgorszej możliwej grafice, przy czym gdy wchodzę w smoke itd. spadają nawet do 25.

W innych grach również niesamowicie się zmniejszyły.  (Np: Wiedźmin 2 “ciupał” na 120 stałych fps’ach, a obecnie ledwie 60)

 

Komputer jest świeżo po formacie, wszystkie sterowniki do karty graficznej są aktualizowane na bieżąco.

Dodatkowo dodam, że gdy w panelu sterowania NVIDIA ustawiam zoptymalizowanie danej gry (np. cs go), ustawia się ona automatycznie na najwyższe wymagania.

 

Tutaj parametry mojego komputera:

15mo7ip.png

 

Co mogło się stać?

 

 

 

ADi. , zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po lewej stronie) - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie, na przykład: " Niskie FPSy w grach, głownie CS:GO". Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,
Dimatheus