Nissan micra

(Lukaszm Zdw) #1

siemka mam takie pytanko... jak sie wlancza swiatla pozycyjne, mijania, drogowe i przeciwmgielne w nowym nissanie micrze...? z gory dzieki za pomoc...

(Danielm86) #2

po lewej przekręcasz tam takie gałki głupie na dzwigieńce kierunków i masz tam czy długie czy krótkie

(Dinusia40) #3

lukaszm a czy to Forum motoryzacyjne? NIE! Więc nie pisz tego typu postów

(Danielm86) #4

a ty czytałeś co jest w tym dziale forum? Chyba nie :evil:

(Lukaszm Zdw) #5

master_zonk6 a tak dokladniej bo do prawka mi to potrzbne :frowning:

(Dinusia40) #6

master_zonk6 Tak, wiem że to dział Na luzie, ale jeśli inni piszą tematy tego typu, to za chwile bedzie Temat "Jak zmieniać biegi w nowych pasacie" itp.. Takie sprawy to tylko na forum moto.

(Danielm86) #7

światła krótkie: przekręcasz tam gałkę na symbol świateł krótkich. By zrobić światła długie odepchnij dzwigienkę od o kierownicy w stronę deski.

Tam wszystko masztylko trza luknąć. Może ci się zdarzyć, że jak włączysz kierunek przez przypadek możesz włączyć światła długie. Ja zdawałem zimą i ten błąd był niedopuszczalny na egzaminie, bo trzeba było jeździć na światłach mijania. Wiele osób z tego powodu nie pozdwało. Mnie się udało za pierwszym razem :mrgreen:

(Tommekx) #8

lukaszm z tego co dobrze pamiętam to teraz zdaję się w całej Polsce prawo jazdy na samochodzie Opel Corsa, tak przynajmniej mówił mi instruktor.

(Lukaszm Zdw) #9

niby tak a nie wiem czy zwrociles uwage Tommekx ze w kazdym miescie jest roznie... np w gliwicach zdajesz na corsie i puncie ostatnio bylem w kotlinie klodzkiej i widzialem ze ludzie uczyli sie jezdzic na pandzie

(Tommekx) #10

lukaszm uczyć się jeździć można na puncie, corsie, focusie, Toyocie Yaris(jak sie nie myle), nissanie micra, chevrolecie aveo, pandzie itp. Mój instruktor mówł, że to nie ma znaczenia bo i tak każdy zdaje prawo jazdy na corsie.

(Danielm86) #11

u nas w Białymstkou zdawać można było albo na micrze albo na puncie. Większość ośrodków szkolenia kierowców na Podlasiu maja Micry lub Punta

(Lukaszm Zdw) #12

to i tak bezsensu jest bo jak np niktorych ucza na takim focusie jak wspomnial Tommekx to jak on wsiadzie na egzaminie do corsy to moze miec problemy z wyczucie sprzegla albo cos innego

(Danielm86) #13

dlatego na Podlasiu ogranicza się naukę jazdy i egzaminy do Nissana Micry.

(Airborn) #14

w Gdyni wszyscy praktycznie uczą się na Punto, i na bank wszyscy zdają na Punto :wink:

(Wojtanos) #15

Aha tej....