Nissan micra

siemka mam takie pytanko… jak sie wlancza swiatla pozycyjne, mijania, drogowe i przeciwmgielne w nowym nissanie micrze…? z gory dzieki za pomoc…

po lewej przekręcasz tam takie gałki głupie na dzwigieńce kierunków i masz tam czy długie czy krótkie

lukaszm a czy to Forum motoryzacyjne? NIE! Więc nie pisz tego typu postów

a ty czytałeś co jest w tym dziale forum? Chyba nie :evil:

master_zonk6 a tak dokladniej bo do prawka mi to potrzbne :frowning:

master_zonk6 Tak, wiem że to dział Na luzie, ale jeśli inni piszą tematy tego typu, to za chwile bedzie Temat “Jak zmieniać biegi w nowych pasacie” itp… Takie sprawy to tylko na forum moto.

światła krótkie: przekręcasz tam gałkę na symbol świateł krótkich. By zrobić światła długie odepchnij dzwigienkę od o kierownicy w stronę deski.

Tam wszystko masztylko trza luknąć. Może ci się zdarzyć, że jak włączysz kierunek przez przypadek możesz włączyć światła długie. Ja zdawałem zimą i ten błąd był niedopuszczalny na egzaminie, bo trzeba było jeździć na światłach mijania. Wiele osób z tego powodu nie pozdwało. Mnie się udało za pierwszym razem :mrgreen:

lukaszm z tego co dobrze pamiętam to teraz zdaję się w całej Polsce prawo jazdy na samochodzie Opel Corsa, tak przynajmniej mówił mi instruktor.

niby tak a nie wiem czy zwrociles uwage Tommekx ze w kazdym miescie jest roznie… np w gliwicach zdajesz na corsie i puncie ostatnio bylem w kotlinie klodzkiej i widzialem ze ludzie uczyli sie jezdzic na pandzie

lukaszm uczyć się jeździć można na puncie, corsie, focusie, Toyocie Yaris(jak sie nie myle), nissanie micra, chevrolecie aveo, pandzie itp. Mój instruktor mówł, że to nie ma znaczenia bo i tak każdy zdaje prawo jazdy na corsie.

u nas w Białymstkou zdawać można było albo na micrze albo na puncie. Większość ośrodków szkolenia kierowców na Podlasiu maja Micry lub Punta

to i tak bezsensu jest bo jak np niktorych ucza na takim focusie jak wspomnial Tommekx to jak on wsiadzie na egzaminie do corsy to moze miec problemy z wyczucie sprzegla albo cos innego

dlatego na Podlasiu ogranicza się naukę jazdy i egzaminy do Nissana Micry.

w Gdyni wszyscy praktycznie uczą się na Punto, i na bank wszyscy zdają na Punto :wink:

Aha tej…