(NK) - Moj profil sam za mnie odpisuje

Witam.

Już przez dłuższy czas pisze do mnie znajomy na NK szybką wiadomość (na dole ekranu czat…) pisze o jakichś grach itp w ogóle nie mam pojęcia po co do mnie pisze… no i tutaj w oknie czatu mój profil za mnie odpisuje mu , nie wiem jak by to porządniej wytłumaczyć. Nie mam pojęcia co to w ogóle ma być. Tu przykładowa wiadomość z dzisiejszego dnia:

On: No to idziemy expić?

Mój profil: Dobra to choć

On: No to idziesz?

… wtedy już nic

I tak jest za każdym razem jak wejde na NK, Proszę was, powiedzcie co to może być.

Mam nadzieje, że ten temat nie wyląduje w śmietniku :).

Dodane 28.12.2011 (Śr) 12:27

PS : O i jeszcze jedno przed chwilą.

ja:

dem?

15:51

Jakub Cirocki®:

ta

przypadkowo padlem ale czekaja

15:51

ja:

walicie?

15:54

Jakub Cirocki®:

nie czekamy na szada i w 10 walimy

15:54

ja:

lol

pisz loot i kto bije wali monia?

15:54

Jakub Cirocki®:

2 hera i 2 uni

15:55

ja:

ee słabo jakie hera i uni?

15:55

Jakub Cirocki®:

nic nie wzielem

hero helm i zbroja i uni zbroja i tp

15:55

ja:

Jak dla mnie to ktoś ci się włamał do systemu albo na konto. Spróbuj zmienić hasło. :slight_smile:

Imo prędzej to jakis błąd po stronie NK i z kimś wspólne konto macie. Może nie całe, ale np. sam czat, nie wiem na jakiej zasadzie na nk to teraz działa i czy ten czat nie jest zaadaptowany jakiś zewnętrzny klient. W kazdym razie ja bym do administracji pisał, a nie u siebie problemu szukał.

Mi to wygląda na to, jakby ci się ktoś wchrzanił na konto, nie wiem po co i dlaczego, no chyba że coś od NK. Napisz do administracji, zmień hasło :slight_smile:

Jak piszesz z innego komputera, też tak jest?

Tak szczerze to nie pamiętam, zmieniłem hasło i narazie jest spokój, zobaczę dalej.

BTW: Dzięki wszystkim za pomoc.