Nk.pl wprowadza ludzi w błąd (dotyczy przeglądarki Internet Explorer)

Drogi użytkowniku,

w dniu 21.10.2013 przestaliśmy wspierać Twoją przeglądarkę. Jest ona przestarzała, działa bardzo wolno i stwarza wiele niepotrzebnych problemów.

Ponadto wiele nowych funkcjonalności może na niej nie działać.

Z przyjemnością proponujemy Ci listę najnowocześniejszych i najczęściej używanych przeglądarek.

Nasza strona działa najlepiej pod najnowszymi wersjami przeglądarek:

Znajduje się Internet Explorer

a ja właśnie korzystam z najnowszej przeglądarki IE 11 więc skąd ten komunikat?

IE11 - to przegladarka przestarzała ? :slight_smile:

Ha. Ale to dziwne, bo u mnie, nawet w ie8 nie woła, że stara przeglądarka na NK. Na gmailu jest monit zainstaluj chrome, ale na NK nie ma… Problem w ciasteczku nk? http://prntscr.com/2f3kl2 i tak samo jest w nasza klasa box.

Ktoś z tej naszej-klasy w ogóle jeszcze korzysta? Ja nikogo takiego nie znam, wszyscy dawno temu przesiedli się na Facebooka…

 

Może masz włączony jakiś tryb kompatybilności, czy coś w tym rodzaju.

Ten komunikat pojawia się na różnych witrynach, które nie zostały przystosowane do IE11. “Przestarzałe” to są właśnie te witryny i ich twórcy nie nadążający za zmianami, a nie IE11. Spotykałem się z tym też zaraz po zainstalowaniu IE11 i właśnie wskutek owych komunikatów “cofnąłem się” do IE10. Mam spokój!

Problem tkwi w nowym User-Agencie IE11, jak zainstalowałem IE11 do Win7 i napisałem na pewnym forum na którym są wykrywane system i przeglądarka (Simple Forum Machines) to IE11 mi wykryło jako Mozilla Suite. z resztą sami sprawdźcie.

FACEBOOK

Zaktualizuj swoją przeglądarkę

Korzystasz z wersji przeglądarki Internet Explorer, która nie jest obsługiwana przez serwis Facebook.
Aby optymalnie wykorzystać możliwości serwisu, odwiedź jedną z poniższych stron i pobierz aktualizację używanej przez Ciebie przeglądarki

a na dole strony

IE, Mozilla, Chrome

więc to trochę dziwne :smiley:

Nie wiem może trzeba aktualizować do IE 12 :smiley:

Edit:

Już wiem w czym problem (dotyczy FACEBOOK)

Woła o angielską wersję IE

http://windows.microsoft.com/en-us/internet-explorer/download-ie

, a ja mam PL wersję :slight_smile:

No i u mnie działa faceta-bok na ie8 pl i nawet nie ma monitu, żeby zainstalować jakąś nowoczesną. Pewnie od chroma jakiś agent.

Rzadko zaglądam na NK, oj bardzo rzadko ale czasem kusi mnie żeby zobaczyć czy ktoś ze znajomych nie dodał nowych fotek :slight_smile:

A F*ckbook nie lubię zbytnio… Służy mi jedynie do pisania do kolegi z Wiednia… i pobieranie linków do mp3…

Przecież IE przedstawia się jako Mozilla już od czasów gdy wśród przeglądarek królował Netscape, szczytem nowoczesności było wykorzystanie tabel do układania elementów stron na ekranie (mocno upośledzone, bo CSS-a jeszcze nie było, albo dopiero wchodził), a szczytem kiczu znaczniki MARQUEE i BLINK…

 

A cel tego był wtedy akurat odwrotny niż - jak by wyglądało - obecne efekty. Chodziło o to, by… nie dyskryminować IE (to było jeszcze przed tym, jak IE zawładnął prawie całym rynkiem przeglądarek).