nLite i retusz xp

Mam do was pytanie. Wiem że nLitem można tworzyć swoje instalacje własnymi ustawieniami, lecz moje pytanie brzmi czy można zmienić wygląd instalatora windows, oraz całkowicie wygląd stosując style .mmstyles i nowe schematy dźwiękowe, tapety, wygaszacze, ekran logowania, boot screen, i inne, tak żeby było odrazu po instalacji. Da się coś zrobić ?

Poczytaj :arrow: nLite - poprawiamy okienka

.msstyles można zintegrować i to razem z tapetami; załóżmy że masz ustawionego jakiegoś skina, powiedzmy ‘Black XP’, wejdź w folder “C:\WINDOWS\Resources\Themes” i stwórz tam folder “Black XP” (lub inaczej, bo musi się nazywać tak samo jak widziany jest skin .msstyles w okienku właściwości pulpitu), do którego wrzucisz właśnie skina. W folderze tym utwórz też kolejny ‘Wallpaper’ i tam wrzuć jedną lub więcej tapet, które chcesz. Teraz jedną z tej lokalizacji “C:\WINDOWS\Resources\Themes\Black XP\Wallpaper” ustaw jako tło pulpitu, a całość zapisz w ten sposób: PPM na pulpicie > Właściowości > karta Kompozycje > Zapisz jako i zapisz to w lokalizacji “C:\WINDOWS\Resources\Themes” jako plik .theme z dowolna już nazwą.

Potem w nLite w karcie z kompozycjami kliknij “Załaduj wszystkie lokalne” i na liście pojawi się Twój temat + standardowa Luna i Klasyczny Windows - ich nie musisz usuwać i tak będą i tak.

Co do dźwięków, ekranów instalacji itp to sam nie wiem, jeszcze nie udało mi się tego dokonać ;/

Pozdrawiam :slight_smile: