nLite,lokalizacja sterowników XP Pro

hej,dopiero zaczynam działać na nLite,nie chcę nie wiadomo czego tylko wywalić parę drobiazgów,postepuję według instrukcji na purepc,nie integruję servicepacków ani poprawek i aktualizacji,czy jesli nie chce jakichś nowych sterowników integrować to omijam ‘integrację sterowników’?czy dodaję wszystkie sterowniki Windowsowe,jeśli tak to gdzie się znajdują[w jakich folderach dokładnie]i jakie?

cierpliwości proszę… :slight_smile:

Po pierwsze to po spójniku wstawiamy spację (duże litery też się przydają). Po drugi to jeżeli nie chcesz dodatkowych sterowników to omijasz integrację sterowników. Windowsowe będą domyślnie uwzględniane, jeżeli ich nie wyrzucisz w opcjach usuwania składników.

Dziękuję Tobie za jakże trafną i pouczającą odpowiedź.Mam nadzieję,że w przyszłości zdopinguje mnie ona do dalszej systematycznej pracy nad sobą oraz poprawnością pisowni naszego wspaniałego języka ojczystego.

:stuck_out_tongue:

czy w tej części nLite można także dołączyć sterowniki do macierzy RAID (“zwyczajowo” - tradycyjnie - dogrywane zaraz na początku instalacji (jeszcze w trybie tekstowym) - z zewnętrznego źródła danych (dyskietka)?)

PZDR