nLite pomoc


(Ozzi91) #1

jak stworzyc plyte za pomoca tego programu? Chce aby od razu podczas instalacji systemu instalowaly sie sterowniki do karty, antivirus i inne przydatne programy. jak to zrobic??


(123448) #2

zaraz zaraz...

chcesz wypalić na płyte obraz systemu a do tego oprogramowanie do niego, takie jak antywirus itd ? :?


(Ozzi91) #3

chce zeby zamiast windowsa mesengera zainstalowal sie gg. zebym mogl ustawic zeby sie gg wgralo na dysk d:/ itd. do tego sterwoniki instalujace sie z windowsem. chodzi mi o to ze wkladam plyte windowsa biore tam krok po kroku normalna instalacje windowsa, a gdy wlaczam system mam juz antivirusa i gg


(123448) #4

tak nie można zrobić. możesz zrobić programem np. Norton Ghost obraz systemu i wtedy już będziesz miał system zainstalowany wraz z oprogramowaniem które się znajdowało gdy tworzyłeś obraz systemu z Ghoscie.


(Ozzi91) #5

a mozna zainstalowac automatycznie sterowniki?


(123448) #6

jak będziesz chciał zrobić obraz systemu w razie jakiś kłopotów (ja tak robie) to ustaw sobie te rzeczy które będziesz chciał mieć po wgraniu obrazu systemu to sterowniki które wgrasz wtedy a potem zrobisz obraz płyty to zostaną zapisane w ghoście.


(system) #7

Tak jak pisze Greg0r0 jest w 3/4 przypadków, czyli 0 problemów. Jednak czasem się zdarza, że owszem wszystko się pięknie wypakuje, ale sterowniki będzie trzeba instalować osobno, mimo że teoretycznie powinny już być zintegrowane.


(Ozzi91) #8

ale ja nie chce stosowac ghosta chce zintegrowac sterownik z plyta windows xp


(El Presidento) #9

Prosze zamiesczam poradnik z eksperta o nLite wszytsko wyjasnione. :slight_smile:

http://img379.imageshack.us/my.php?imag ... 7340iq.jpg

http://img379.imageshack.us/my.php?imag ... 7359mg.jpg

http://img366.imageshack.us/my.php?imag ... 7366ha.jpg

http://img366.imageshack.us/my.php?imag ... 7375ej.jpg


(Ozzi91) #10

mam tego experta :stuck_out_tongue: ale ja mam nowa wersje nlite z kreatorem i jest troche inny a jak sie chce dodac sterownik to musi miec dziwne rozszerzenie :frowning:


(El Presidento) #11

No to zainstaluj ta wersje z eksperta :? I zrób to na niej :smiley:


(Ozzi91) #12

jest problem nie mam tej plyty gdzies sie zgubila :P.


(Kondzio2003) #13

Witam, przepraszam że odswiezam stary temat, ale ja soboe pobrałem nowego nLite i dozuciłem sobie instali niezbednych programów do płytki, tylko że one mi sie niezainstalowały, te porady z experta czytałem, tylko tam wiekszość trzeba robic recznie


(Witam200) #14

Owszem jest to mozliwe ale wszytskie te czynnosci bedziesz musial wykonac recznie wiec poczytaj sobie.. "Instalacja nienadzorowana" ale odrazu mowie.. z tym jest kupa roboty! klik