NO IP Jak skonfigurować?

Mam program no ip ale nie wiem jak go skonfigurować, zainstalowałem po rejestracji na stronie musiałem wypełnić pola w panelu administracyjnym wpisałem tak: aktualny adres; MOJE IP i dałem zmień, na dole (dodaj nowy wpis w razie korzystania z www) nie uzupełniłem zalogowałem się i mam Status: Status: Błąd autoryzacji - podano złe dane.

Zainstalowałeś program?

Wybrałeś domeny pod którymi chcesz być widoczny?

właśnie nie rozumiem oco chodzi z tymi domenami? podaj przykład

np w sieci teraz jestem widoczny jako 82.6.64.96 i na moim komputerze jest serwer pewnej gry. Gdy ludzie chcą ze mną grać, muszą podać moje ip. Gdy mój modem zrestartuje połączenie adres ip natychmiastowo się zmienia, przez co ci ludzi muszą podać na nowo adres ip. Gdy posiadasz program no-ip, mozesz sobie wybrać np. mygame.servegame.com i gracze wpisują tylko 1 ip, a ty się tylko “podczepiasz” pod tamten adres.

wiedziałem co to ip i co to ip zmienne i czym jest no-ip program

Tylko dziwiło mnie to pole…

Czyli mogę wpisać w drugie pole mygame1.servegame.com np. i już nie będe musiał zmieniać tego tak?

Już działa ;]

w tle komputera musi działać program, który będzie się łączył z ich serwerem i podawał im twoje aktualne IP.

Witam ! Potrzebuje stalego ip pod server gry SA-MP. Mam routera i potrzebuje miec zew ip. Sciagam no-ip. Rejestruje sie i prowadze tw czynnosci. Potem po zainstalowaniu wpisuje to co trzeba. I wpisuje ip mojego servera i port. Server nie dziala. Prosze o pomoc. Bede wdzieczny. Pozdrawiam Gr3G.