Nocne rozłączanie Neostrady

Witam!

Mam problem z Neostrada. Mianowicie chodzi o to, że mniej więcej od tygodnia, codziennie rozłącza się… Co ciekawe w godzinach dziennych, czyli mniej więcej od 6 rano do 20, Neostrada działa bardzo dobrze i nie rozłączy się ani razu. Problemy pojawiają się w godzinach wieczornych i nocnych- internet zaczyna się rozłączać. Czasami po kilkanaście razy na godzinę. Nie mam pojęcia od czego to może zależeć. W dzień wszystko jest OK, a problem systematycznie występuje tylko w nocy. Najpierw myślałem, że to wina przeciążonych linii, ale Internet rozłącza się także o 2 w nocy, a raczej wtedy ruch w sieci jest już mały.

Internet 1mb/s, odległość od centrali jakieś 3km, windows xp sp3, router Linksys WAG200G.

Proszę o jakieś wypowiedzi w tym temacie.

Dziwny problem. Przeskanuj komputer programem antywirusem oraz oprogramowaniem do wykrywania złego oprogramowania.

Jeżeli problem nadal się pojawi zadzwoń do dostawcy internetu i przedstaw im sytuację.

Zdajesz sobię sprawę że neostrada resetuje połączenie co 24 godziny ?

Jeśli dzieje się to kilku krotnie na dobę może powinieneś zadzwonić do obsługi technicznej Neostrady i tam uzyskać informacje wpierw niż pisać na forum ?

A może dowiesz się że naprzykład jest wymiana sieci w twoim regionie lub sprzętu w centrali ?

Będę dzwonić do TP, ale wolę najpierw dowiedzieć się, czy problemu sam nie rozwiążę, bo nie jestem taki pewien, czy to wina po ich czy mojej stronie.

Zresztą, na błękitnej linii pracują tak bardzo inteligentni ludzi, że telefon do nich to już naprawdę ostateczność.

A dzwoniłeś kiedyś do ich serwisu to nie pisz głupot bo ja tak i zawsze dostałem wyczerpującą odpowiedź ze sprawdzeniem łącza włącznie, wtedy się dowiesz czy wina leży po ich stronie czy po twojej.

realmadryt- dzwoniłem i to nie raz… będzie już pewnie ze 20 razy i uwierz, że ja mam po tych wszystkich telefonach złe odczucia i głupot nie piszę.