Nod 3.0 :)

Cześć! Mam coś dla fanów nod’a 32 (dla mnie też) zdjęcia noda 3.0 :P:P

http://www.rokop-security.de/index.php? … st&id=1802

Ale coś mi się wydaje że nod zaczyna siadać i psuć się… Zrobili wersje IS czyli antywirus + fw + antyspam… :frowning: Marnie to widze… Ale poczekamy zobaczymy.

Co Wy na to?

PZDR!

Link podany przez Mirage z VC

Co do działania AV pewnie nie będzie zastrzeżeń.

AS również pewnie da radę.

Tak boję się o FV - eset wchodzi na dziewiczy dla niego rynek. No ale zawsze można sobie wyłączyć zintegrowanego FV i uruchomić zewnętrzny ( outpost ).

Ma ktoś więcej info? Nowe funkcje i kiedy toż cudo wyjdzie? :slight_smile:

Ciekawa informacja. Dzwoniłem przed chwila do Dagmy, czyli dystrybutora NOD-a w Polsce, ale nie chcą puscić pary z ust :wink:

Cenię NOD-a za dużą skutecznośc działania i za przejrzystość w systemie i mam nadzieję, że nowy produkt nie zawiedzie mnie

No mam nadzieje że nod nie skończy jak KErio i Ewido… :expressionless: Bo będzie kiepsko… A może się tak stać… No i ten interfejs jakiś taki bleee… Ten co jest teraz jest lepszy moim zdaniem…

Nie podali narazie nic…

PZDR!

przecie to było freeware więc nie ma pkt. odniesienia. Kerio nadal jest wspierany tylko przez inną firmę.

Pewnie jak w przypadku 2.5 będą do wyboru dwie wersje wyglądu.

A mi się podoba nowy. Kwestia gustu.

No i co z tego wyszło? Kerio już jest do **** niestety… Szkoda że się tak popsuło… Musiałem przejść na Outposta… Powiem że narazie jest całkiem dobrze, tylko żeby tyle pamięci nie zjadał :confused: Ale zobacze jak wypadną majowe testy i może zainstaluje Jetico :slight_smile:

PZDR!

mi również :wink:

a na czym opierasz tę tezę >> ja mam kerio i uważam że dobrze skonfigurowany czyni cuda :mrgreen:

No ja sie nie moge doczekać nowego NOD’a a co do wersji też nikt nic nie wie… ( Nawet tacy co dużo wiedzą ;] :lol: 8) )

Ładny ten nowy nodzik :slight_smile: długo już siedze na nim i czekam z niecierpliwościa na nową wersję :slight_smile:

A ja tam z nowinek to polecam Kaspersky Internet Secutity 6.0.299.

Opisywałem mozliwości etj wersji Kaspersky AntVirus a wersja Internet Security naprawde jest warta zachodu.

tak właśnie się skapłem ;]

To nie jest nod32 3.0 tylko nod32 internet security.

Uzywam noda i jestem zadowolony, mam tylko obawe - żeby nowa wersja nie zmieniła się w kombajn, mulacy kompa :roll:

jak tak będzie to zostanę przy starej wersji programu :slight_smile:

Chociaż wątpię aby tak się stało. Co oczywiste to oczywiste. NOD32 IS będzie brał dużo więcej ramu od starego brata ale coś za coś. Dostajemy przecież moduł antyspam i firewalla.

Myślę iż wszystko będzie ok. Eset wie iż siła noda tkwi właśnie w skuteczności programu i małym obciążeniu systemu. Myślę iż tego nie zepsują. W innym przypadku to byłoby istne samobójstwo.

Hmm ale o wersji IS narazie ani słychu ani widu, bo w rejestracji na beta testy nod-a nie ma do wyboru wersji IS nawet beta, ani alfa więc są to zapewne dalekie plany.

Gdzieś na jakimś forum ( wiruszone.net ? ale nie jestem pewien) przeczytałem, iż to zdjęcie powstało na prima aprilis :slight_smile:

Więc na razie zarówno z nod 3.0 jak i IS nici, chyba że panowie z esetu coś tam sobie piszą w bezsenne noce. :lol:

Piszą, piszą. Wyraźnie mi to powiedziano w rozmowie telefonicznej, ale unikano szczegółów

kiedy bedzie ten nowy NOD??

redshark czytaj uważnie posty, jeszcze nie wiadomo