Nod 32 2.7 a nowsze wersje

Witam. Czy ktoś z was jeszcze korzysta z Noda 32 2.7 ? Kiedyś był to najlepszy antywirus (lekki dla systemu i bardzo dobra wykrywalność ). A jak jest teraz? Czy potrafi wykrywać najnowsze wirusy czy mimo to lepiej jest używać nowszej wersji. Dla wersji 2.7 wsparcie kończy się 1 stycznia 2012, więc może warto go używać? Co sądzicie? Warto przy nim pozostać? Proszę o radę :slight_smile: Z góry dzięki :slight_smile:

Nie ma sensu siedzieć na starej wersji żadnego programu :stuck_out_tongue:

Ale nowe nie znaczy lepsze…

Nie dam Ci rady czy warto z niego korzystać, ale co do Twojego pierwszego pytania - korzystam z niego od wydania wersji 2.7 i nie zmieniłem ani razu (na osobostym komputerze :slight_smile: )

Nie spotkałem się z problemami z wykrywaniem nowych wirusów, ale też go nie testuje na “poziom wykrywalności”. Nie jest mi to do niczego potrzebne.

laszjwrz dzięki :slight_smile: w sumie to jednak mi pomogłeś :slight_smile:

Temat trochę odświeżę :wink:

Zdziwilibyście się ile firm używa jeszcze NODa w tej wersji :wink: Że już o urzędach nie wspomnę, gdzie pracują jeszcze na starych Win98 - a ten NODzik pasuje tu jak ulał. i co najważniejsze - nie sprawuje żadnych kłopotów.

Szkoda tylko, że wsparcie tej wersji mija z końcem 2011 roku.

Podejrzewam, że będę na nim siedział jeszcze trochę po zakończeniu wsparcia… Co zrobić - to co przyjemne powinno trwać dłużej :slight_smile:

Paanie ja w tamtym roku widzialem na forum jak ktoś zapodał screena gdzie było widać reklame w operze :D:D:D

Sam używam ze starszych wersji niektórych programów (Nero 7, Adobe Reader 6) - bo są lżejsze, a u mnie swoje zadanie spełniają - Nero nagrywa, Reader czyta :slight_smile:

U mnie w szkole też był nodzik właśnie w tej wersji :wink: