NOD 32. Dobry czy niedobry?

Proszę o odpowiedz na pytanie zaware w temacie, ponieważ nie wiem czy zdecydować się na tego Av

Poczytaj na forum,bo było o tym.

Wiele osób go chwali. Zapytaj Ducha i Kamci,oni go mają.

dla nowych baz sygnatur dobry wywala najgorsze smieci ale

sam w tle jest raczej srednim antywirem ze wzgledu na mala baze laczna sygnatur tak jak Dr.Web

szybkie/ zero mulenia/ niewidoczne praktycznie

wada mala baza

w tej dziedzinie jednym komfortowym wyjsciem jest F-Prot

niewidoczny, szybko skanuje i ma baze juz ponad 135000

najlepszy wybor skutecznosci do szybkosci i obciazenia

UPDATE 2x dzienie

:hahaha:

Skąd takie informacje? NOD32 Spowalnia straszliwie start systemu, chodzi mi o samo logowanie się na konto. Chyba ze wyłączy się obrazk powitalny to wtedy mamy wrażenie ze zamula coś innego.

ja też się wypowiem…

NOD32 jest swietny!! :lol:

szybciutki i zawsze pewny!! kiedyś dawno temu korzystałem z Nortona i dał mi w kość; zmieniłem go na NODa i nie jego już nie zamienię !!

wszystkie dziady są przez niego łapane i jeszcze nigdy nie wpuścił żadnego syfa (korzystam od około czterech miesięcy)…

jako ciekawostka powiem, że NOD32 jest antywirem w Kancelarii Prezydenta RP :smiley:

spróbuj bo naprawdę warto!!

UPDATE:

Kos@ coś masz chyba nie tak!! u mnie i znajomych NODa nie widać wogóle :smiley:

Też mi tak mi spowalniał kompa przy włączaniu i go odrazu wywaliłem mam pande i zadowolony jestem

Kos@ spowalnia taa serio ihhihihi

system

jak masz zawalony pelno smieci to sie niedziw NOD jest

najmniej pamieciozernym antywirem i najszybszym

potem jest F-Prot oraz Dr.Web jesli o to ci chodzi

a skad wiem pytanie siedze w tym od lat :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:wink: :wink:

co do skutecznosci zobacz testy moje w opisie

i wszystko sie wyjasni

Wady wymienone przez Kamcię odnośnie “małej” bazy :shock:

doskonale rozwiązuje bardzo dobrze działająca w tym programie heurystyka (wyszukiwanie wirusów na podstawie kodu pomimo braku jego sygnatury w bazie wirusów). Odnośnie pamięciożerności praktycznie nie odczuwa się jego obecności w systemie. Natomiast zabawki w stylu Panada pozostawił bym osobom które nie mają zielonego pojęcia na temat zabezpieczeń antywirusowych oraz sposobów ich konfiguracji.