Nod32 czy AntiVir

Witam serdecznie.

Od kilku dni mam założony internet. Proszę mi doradzić czy program antywirusowy Nod32 jest programem dobrym czy lepszym okaże sie bezpłatny AntiVir.

Dobrym. Nod32 jest dobrym programem. Nie zamula, jest b. dobry dla słabszych komputerów.

Więcej info po wpisaniu hasła antywirus do wyszukiwarki forumowej.

Zainstaluj sobie też firewall, np. Kerio.

Czy pasuje taki zestaw jak Nod32 + ZoneAlarm ?

Jeśli jesteś przy kasie, to myślę, że lepiej kupić NOD32, a jeśli nie wydajesz kasy na oprogramowanie, to lepszy będzie AntiVir. Ogólnie lepszy jest raczej NOD32.

Nie ma żadnych przeciwwskazań. Większość firewalli charakteryzuje się podobną skutecznością.

Dzięki za pomoc.

ja ze swej strony dodam iż od lutego tego roku posiadam nod32 w zestawie z outpost personal firewall 2.7.

I muszę powiedzieć iż od tamtego nie miałem żadnych poważnych problemów z komputerem, przynajmniej nie z winy wirusów :smiley: tylko ze swojej lekkomyślności 8)

wcześniej miałem mks, pande internet seurity, kaspersky i komp wytrzymał do miesiąca bez formata a w dodatku wielkie zamulanie kompa było ich specjalnością.

Polecam Ci nod’a bo dla mnie nie ma lepszego antyvira.

zamiast zone jednak polecam zdecydowanie outpost lub kerio, mają lepszą obrone przed atakami (głównie pierwszy) i biorą mniej zasobów.

pzdr :wink: