NOD32 czy avast?


(taki1gosc) #1

Który antyvirek jest waszym zdaniem lepszy do zastosowań domowych dla słabszego komputera ( 256MB RAM, Procesor AMD 1.29 GHz) NOD 32 czy avast ??


(Bunio) #2

wyszukiwarka padła :szukaj:

temat wałkowany wiele razy ;/


(Krzysztof 7) #3

Moim zdaniem lepszy jest NOD32.Przede wszystkim ma większą skuteczność.Nie powinien obciążać komputera.


(Iliadin) #4

nod 32 odradzam wpuszcza wiry, avast nawet nawet ale nie wiem czy komp nie bedzie Ci sie cioł moze ewentualnie sprubuj AntiVira Personal Edition jest na vortalu


(Kamillo Voids) #5

jak najbardziej NOD32 2.5 wpisz w wyszukiwarce nod i będziesz wszystko wiedział :!:


(aju) #6

heh. Napisze tak:

jeśli Cię stać to w ciemno bierz noda–> najlepszy antywir niezależnie od tego jaki masz komputer, bo pójdzie Ci praktycznie na wszyskim. Świetna skuteczność więc czego chcieć więćej. Dodam iż mam go od lutego i ani razu mnie nie zawiódł.

jesli nie chcesz tracić pięniedzy na oprogramowanie antywirusowego to proponuje awasta–> nie jest najwyższych lotów ale jeśli nie będziesz wchodził na nieznane strony, otwierał niepewnych zbiorow, chodził po stronach porno i z crackami to równiez on cię nie zawiedzie.

PS. Działa Ci forumowa wyszukiwarka? :mrgreen:


(Login Allegro) #7

Zdecydowanie NOD32, uzywam już ponad pół roku! W zupełności wystarczy, skanuje na bieżąco pliki otwirane z netu, strony www, uruchamiane skrypty, poczte, dokumenty office’a. Jest codziennie aktualizowany no i najważniejsze w ogóle nie odczuwa się jego obecności. :slight_smile: Jak do tej pory żadnych zainfekowanych plików a komp w sieci 24h. PS. A firewalla używam tylko systemowego. Pozdrawiam wszystkich…


(adpawl) #8

Co? Większych herezji jeszcze nie słyszałem :o …bez komentarza :x

Oczywiście Nod32 - bardzo skuteczny …a poza tym nie ma zbyt wygórowanych wymagań co do sprzętu.