NOD32 czy to dobry antywirus? CD

(Demolukator) #1

TaOs napisał:

Cytat:

zastanawiam siekim są "tacy" ludzie co mają tysiace postów, mają czas na pisanie? jacyś inni są?

Na pewno nie obrażają innych...

Cytat:

nie znasz mnie, wiec po co piszesz takie bzdury?

Ludzie wyrabiają sobie o tobie opinie na podstawie twoich wypowiedzi...

Cytat:

problem?

problem :confused:

Cytat:

Konto mam już "zwalone" z głupoty moda bo on inaczej interpretuje regulamin

Regulamin: pkt. 3.3

Cytat:

e) Ostrzeżenia mogą być anulowane po miesiącu nienagannego zachowania, jednak nie wszystkie od razu, a każde dokładnie po miesiącu od ich wystawienia.

a) I piwo im za to

b) Opinie na głupim forum, dla mnie to nie istotne.

2 dni temu wymyśliłem nazwe do konta, zarejestrowałem się, używam forum chodź nie wiem po co>?

c) Problem, wasz bo nie mój zresztą jak ci userzy forum nie pasują to nie wchodź.

d) Walę regulamin, ponosze kare za cos czego nie zrobiłem - to niedopszczalna niesprawiedliwość. To tak jak bym został skazany na więzienie za cos co bym nie popełnił. Co z tego ze moge wyjsc na warunkowe za pare lat? Jestem zadowolony?

Do pracy by mnie nie przyjeli.

Tu jest inna skala zjawiska i generalnie nie powinno mnie to obchodzić, niech sobie "palantunio" zaznaczy ostrzeżenie, niech się cieszy, niech myśli ze spełnił swoją powinność.

(Krzys299) #2

demolukator po co napisałeś ten temat,moderator zamknł jeden a Ty otwierasz drugi,jednym słowem dalsza dyskusja nie ma sensu :?

(Demolukator) #3

A kim jest moderator ze jego zdanie jest świete, myślałem ze to tylko człowiek?

Mod nie ma wyłacznosci na to co słuszne...

(BARTEK1985) #4

temat postu NOD32 czy to dobry antywirus?? CD.. a co to ma wspulnego z tym postem nawet nie umiesz zatytułować porządnie posta wstyd :oops:

Złączono Posta : 28.03.2006 (Wto) 15:38

przestan dyskutować bo dostaniesz kolejne ostrzeżenie albo BANA

(Demolukator) #5

Potocze się do końca aleji gdzie bedzie na mnie czekał wielki BaaaNAN

(Lisek) #6

To po co na nie wchodzisz? Jakiś rodzaj masochizmu?

Szczerze mówiąc jak również nie wiem...

Może inny "palantunio" wciśnie magiczny przycisk z banem. Szkoda tylko, że jeszcze kilku userów z tego samego IP też poleci...

(BARTEK1985) #7

takie jest życje jak łamiesz regulamin to ponosisz za to jakieś konsekwencje a jak nie pomagają ostrzeżenia to dostajesz zakaz wchodzenia na forum TRZEBA PANOWAĆ NAD EMOCIAMI :slight_smile:

(Qbek50) #8

:o

kup sobie słownik

(Centrumopowiastek) #9

A Ty nie potrafisz napisać poprawnie paru popularnych wyrazów - to jest wstyd. I już nie wspominam, że warto czasem poświęcić chwilkę na zastanowienie się nad swoją wypowiedzią...

(Lisek) #10

Jak to łatwo w naszym kraju wywołać wojnę. Wystarczy tylko taki jeden demolukator i już wszyscy rzucają się sobie do gardeł...

(adam9870) #11

Jestem ciekaw czemu Pan demolukator nie ma zakazu pisania :? bo w poprzednim temacie

I czemu ten topic nie zostal zamknięty, i czy ta dyskusja ma jakiś sens :?

(Monczkin) #12

Zostało to już skorygowane - niestety kłopoty z necikiem