NOD32 czy to dobry antywirus? CD

TaOs napisał:

Cytat:

zastanawiam siekim są “tacy” ludzie co mają tysiace postów, mają czas na pisanie? jacyś inni są?

Na pewno nie obrażają innych…

Cytat:

nie znasz mnie, wiec po co piszesz takie bzdury?

Ludzie wyrabiają sobie o tobie opinie na podstawie twoich wypowiedzi…

Cytat:

problem?

problem :confused:

Cytat:

Konto mam już “zwalone” z głupoty moda bo on inaczej interpretuje regulamin

Regulamin: pkt. 3.3

Cytat:

e) Ostrzeżenia mogą być anulowane po miesiącu nienagannego zachowania, jednak nie wszystkie od razu, a każde dokładnie po miesiącu od ich wystawienia.

a) I piwo im za to

b) Opinie na głupim forum, dla mnie to nie istotne.

2 dni temu wymyśliłem nazwe do konta, zarejestrowałem się, używam forum chodź nie wiem po co>?

c) Problem, wasz bo nie mój zresztą jak ci userzy forum nie pasują to nie wchodź.

d) Walę regulamin, ponosze kare za cos czego nie zrobiłem - to niedopszczalna niesprawiedliwość. To tak jak bym został skazany na więzienie za cos co bym nie popełnił. Co z tego ze moge wyjsc na warunkowe za pare lat? Jestem zadowolony?

Do pracy by mnie nie przyjeli.

Tu jest inna skala zjawiska i generalnie nie powinno mnie to obchodzić, niech sobie “palantunio” zaznaczy ostrzeżenie, niech się cieszy, niech myśli ze spełnił swoją powinność.

demolukator po co napisałeś ten temat,moderator zamknł jeden a Ty otwierasz drugi,jednym słowem dalsza dyskusja nie ma sensu :?

A kim jest moderator ze jego zdanie jest świete, myślałem ze to tylko człowiek?

Mod nie ma wyłacznosci na to co słuszne…

temat postu NOD32 czy to dobry antywirus?? CD… a co to ma wspulnego z tym postem nawet nie umiesz zatytułować porządnie posta wstyd :oops:

Złączono Posta : 28.03.2006 (Wto) 15:38

przestan dyskutować bo dostaniesz kolejne ostrzeżenie albo BANA

Potocze się do końca aleji gdzie bedzie na mnie czekał wielki BaaaNAN

To po co na nie wchodzisz? Jakiś rodzaj masochizmu?

Szczerze mówiąc jak również nie wiem…

Może inny “palantunio” wciśnie magiczny przycisk z banem. Szkoda tylko, że jeszcze kilku userów z tego samego IP też poleci…

takie jest życje jak łamiesz regulamin to ponosisz za to jakieś konsekwencje a jak nie pomagają ostrzeżenia to dostajesz zakaz wchodzenia na forum TRZEBA PANOWAĆ NAD EMOCIAMI :slight_smile:

:o

kup sobie słownik

A Ty nie potrafisz napisać poprawnie paru popularnych wyrazów - to jest wstyd. I już nie wspominam, że warto czasem poświęcić chwilkę na zastanowienie się nad swoją wypowiedzią…

Jak to łatwo w naszym kraju wywołać wojnę. Wystarczy tylko taki jeden demolukator i już wszyscy rzucają się sobie do gardeł…

Jestem ciekaw czemu Pan demolukator nie ma zakazu pisania :? bo w poprzednim temacie

I czemu ten topic nie zostal zamknięty, i czy ta dyskusja ma jakiś sens :?

Zostało to już skorygowane - niestety kłopoty z necikiem