Nod32 i avast

mam pytanko-obecnie mam na kompie zainstalowanego avasta-chcialbym sprawdzic noda32-czy musze odinstalowac najpierw avasta(bo beda sie "gryzły) czy moga chodzic 2 naraz

Teoretycznie możesz zainstalować NODa, ale musisz wyłączyć wszystkie usługi avasta…na pewno nie będą bezkolizyjnie “chodzić 2 naraz” - nie wspominając o systemie

Pozdrawiam

odinstaluj avasta, to przecież żaden problem potem zainstalować go ponownie.

szkoda zachodu, znacznie szybciej i bezpieczniej będzie po prostu odinstalować avasta. nie ma co próbować otworzyć drzwi łomem, skoro mamy klucz, co nie znaczy że nie jest to nie wykonalne, ale potem powrót to stanu poprzedniego może być trudny.

miałem nie3dawno zainstalowane oba programy, nie trzeba odinstalowywać avasta, możesz dla bezpieczeństwa wykluczyć nod32 w ustawieniach awasta WYKLUCZENIA też się bałem oba na raz bo są przypadki że po odinstalowaniu avasta nie można go ponownie zainstalować, a oprucz tego obawiałem się o wirusy które avast trzymał w kwarantannie a było ich sporo, około 20.

no ale okazało się że wyparowały niewiadomo gdzie i kiedy, chyba że tylko avast je wykrywa. teraz mam narazie samego noda32, jest fajny i nieobciąża tak kompa jak avast.

pozdrawiam!

w życiu nie miałem takiego przypadku, a odinstalowywałem go sporo razy w celu przetestowania innych programów.

ja też nie ale na forach polskich prawie nie ma nic o problemach z avastem. wejdz na forum avasta i poczytaj o problemach z ponownym instalowaniem avasta :slight_smile:

Absolutnie nie.

Chcesz mieć NOD’a 32? Najpierw wywalasz avasta => Potem NOD , to samo w drugą stronę.

Chłopie, co ty za bzdury piszesz…?

Podaj mi adres chociaż jednego takiego topiku.

napisałem Ci. wejdż na forum avasta (adres masz w zakładce avasta info o programie ) i zobacz problemy z zainstalowaniem avasta.