NOD32 - nieprawidłowa nazwa użytkownika i/lub hasło

Mam progogram antywirusowy NOD32. Wczoraj przy akualizacji bazy sygnatur wirusów pokazał się komunikat na czerwonym tle Błąd podczas aktualizacji. Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło. Nic nie zmieniałem, zawsze aktualizował się bez żadnych problemów. Licencję mam do lutego 2010r.

Proszę o pomoc!

Zamieszczam screena

basdasdasda.th.jpg

Hej!

Dzwoń do pomocy technicznej NOD32 (Eset)

Pomoc techniczna świadczona jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00.

Kontakt:

Adres e-mail: pomoc@eset.pl

Telefon: 032 259 11 88

UWAGA!

Przed telefonicznym kontaktem z działem pomocy technicznej:

  • przygotuj aktualną nazwę użytkownika i hasło programu,

  • w przypadku wznowień - numer seryjny wznowienia, ewentualnie poprzednią nazwę użytkownika lub numer seryjny,

  • włącz komputer, na którym występuje problem, prawdopodobnie w czasie rozmowy zostaniesz poproszony o wykonanie na nim kilku prostych operacji,

  • w trakcie rozmowy z pomocą techniczną przekaż dokładne informacje o problemie.

-EDIT-

Hehehe MarS w tym samym momencie :slight_smile:

Nikomu nie udostępniałeś danych licencyjnych? To skontaktuj się z przedstawicielem firmy ESET w Polsce, czyli firmą Dagma

Adres e-mail: pomoc@eset.pl

Telefon: 032 259 11 88

jakieś 2 miesiące temu tego NOD32 z tej samej płyty instalowałem również w systemie Windows 7, ale już ten system usunąłem dawno, a problemy z aktualizacją zaczęły się wczoraj wieczorem. Słyszałem, że w prima aprilis miał wyjść jakiś groźny wirus, mam nadzieję, że te problemy nie są spowodowane przez niego?

Nie wiem jak wygląda w ESET kontrola loginów użytkownika, ale wygląda na to, że Twój dostęp został zablokowany co mnie nie dziwi. Nie można używać tego samego programu antywirusowego na dwóch komputerach. Jest to niezgodne z licencją

Wirus Conficker - Poczytaj.

Znajomy miał to samo , zadzwonił do noda i po sprawie :wink: , ale był tez przypadek taki sam i reinstall noda pomogło :wink: