Nod32 ponowne instalowanie-błąd


(Yamoshade) #1

Witam, jak w temacie nie mogę powtórnie zainstalować noda. Został on usunięty za pomocą Revo Uninstaller jednak w ostatnim kroku pozostawilem jakieś szczątkowe pliki związane z antywirusem. Obecnie podczas instalacji wyskakuje komunikat http://img641.imageshack.us/img641/3195/nod32x.jpg. Próbowałem wyczyścić rejestr CCleanerem ale nie pomogło. Moje pytanie brzmi: czy pozostawione pliki mają wpływ na instalację? Z góry dzięki za pomoc, czekam na propozycje rozwiazań.


(Dimatheus) #2

Hej,

Komunikat informuje o problemie z zapisem wartości w rejestrze - zostawione pliki nie powinny więc powodować wspomnianego błędu. W każdym bądź razie przeczyść rejestr za pomocą CCleaner'a - najlepiej w trybie awaryjnym.

:arrow: Z jakiego systemu korzystasz??

:arrow: Jaką wersję programu instalujesz??

Pozdrawiam,

Dimatheus


(Monczkin) #3

Nesteri , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje, Przeczytaj proszę ten temat.http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=394978


(agaopo) #4

Ja miałam podobny problem.Usunęłam zbędne pliki z rejestru ręcznie,bo CCleaner nic nie pomagał.Zrobiłam tak:start-uruchom-wpisałam regedit-potem edycja-znajdź-wpisałam-eset lub nod32 i enter,to co znalazło usunęłam.


(Dimatheus) #5

Hej,

Ewentualnie możesz spróbować użyć narzędzia Nod32 Removal Tool, które znajdziesz tutaj.

Pozdrawiam,

Dimatheus