Nod32 vs kaspersky

Który antywirus lepszy ? :slight_smile:

Na to mam zawsze jedną odpowiedź:

Jeden lepszy od drugiego :lol:

P.S. Jeden, nie mylić z pierwszy.

avast :smiley:

Ja osobiście używam KIS od roku i uważam go za bardzo dobry pakiet zabezpieczeń.Przez ten okres czasu nie miałem problemu z wiramy.Chociaż przez pewien okres czasu używałem noda ale mi nie podpasował.

kaspersky jest lepszy w wykrywaniu wirusów , nod czasami ich nie wykrywa , ale za to mniej obciąża kompa. Ja używam Nortona 2009 jest on moim zdaniem najlepszy jeśli chodzi o Wykrywalność ,a obciążenie systemu :wink:

Norton Internet Security

No patrzcie, ja też mam teraz Norton Internet Security 2009 (wersja 90 dni) i powiem, że lepszego pakietu jak na razie jeszcze nie miałem, a testowałem już prawie wszystko oprócz McAfee.

Nortony przerobiłem wszystkie od 2004 albo nawet 2003 i wiem, że zawsze uchodziły za dziurawe czy za zamulacze kompa. Mogę zapewnić, że wersja 2009 to przeciwieństwo poprzednich i jestem mile zaskoczony tym faktem.

Jak ktoś nie testował Nortona IS 2009 to niech się lepiej nie wypowiada na jego temat na podstawie opinii o poprzednich wersjach :twisted: .

większość antywirusów “zamula” kompa . dysk cały czas pracuje (skanuje) i ciężko się pracuje.

G-Data, ale na mocne kompy, bo trochę zamula, ale za to wykrywalność lepsza od Kasperskiego, który u mnie przy wirusach nie dał rady, G-Data bez problemu, odtąd używam G-Daty 09 IS.