Nod32 wersja 2,5

zamierzam w poniedziałek na drugiego kompa kupić nod 32, powiedzcie tylko jak powinienem miec go skonfigurowanego zeby dorównywał kasperskiemu?

bo słyszałem że na domyślnych ustawieniach ten antyvir nie rozpieszcza :slight_smile:

Nod 2.5 w porównaniu do 2.0 jest dobrze skonfigurowany :slight_smile:

domyślne ustawienia są bardzo dobre. możesz zwiększyć bezpieczeństwo kosztem “połknięcia” małej porcji pamięci jak zwiększysz w opcjach możliwość bezpieczeństwa maksymalnego (domyślne jest średnie bezpieczeństwo)

a jeszcze powiedzcie mi jedno, bo się tak zastanawiam, czyli tak najnowsza wersja to 2,5 i jest o wiele lepsza od 2,0 tak ?

ostatnio miałem nis , skończyła mi się licencja, zakupiłem kasperski antyvir na jeden komputer, wczoraj kupiłem laptopa i musze miec jakiegos antyvira, napewno nie z darmowych, czy kupić jeszcze jednego kaspra czy noda ?

nie wiem , szłyszałem że nod jest słaby, może wersja 2,0 , o 2,5 nie słyszałem opini

Wersja 2.5 jest o wiele lepsza.Ma lepszy skaner i lepszą wykrywalnośc wirusów :slight_smile:

ale czy na poziomie kasperskiego ??

spytaj producentów NODa, później Kaspra :stuck_out_tongue:

weź zaisntaluj sobie trial na 30 dni i się przekonasz :?

każdy mi powie że ich produkt jest najlepszy :confused:

=D> za spostrzegawczość, ale…

:-s

miałem już trala noda, potem zainstalowałem kapsra i nic nie wykrył, zresztą nie wchodze na stronki xxx, itp , czyli nod bedzie dobry ??

ja mam NODa już bardzo długo i nie łapię syfu bo NOD go wyłapuje (w nowej wersji łapie nawet phishing w mailach) :slight_smile:

dla mnie Nod jest najlepszy! :lol:

:brawo:

no i takiej odpowiedzi oczekiwałem, nie to żeby się pytac kogos tam , tylko urserów którzy używaja tego programu :smiley:

Ja tez jestem sczęsliwym posiadaczem Nod32 w wersji 2.50.25 i jest z niego bardzo zadowolony wczesniej mialem Kaspra… ale bez porównania polecam Noda :slight_smile:

Skonczyła mi sie licencja 30 dniowa

i co zrobic, jakie pliki usunąć zebym mógł go zainstalować jeszcze raz

??? :smiley:

wybierasz inny program lub wykupujesz fulla :smiley: