NOD32 znalazł to

Witam.

Proszę poradzcie co mam zrobić z takimi dziwolągami, które znalazł NOD32 na szczęście nie na dysku systemowym, czy to czymś grozi .

jeżeli ich nie usunął to wklej loga hijack this i skorzystaj ze skanerów internetowych :wink:

Złączono Posta : 04.02.2006 (Sob) 15:44

skanery pod TYM ADRESEM

Jak uzyskać dostęp do folderu System Volume Information

http://support.microsoft.com/kb/309531/PL/ i skasować

Witam ponownie.

Przeskanowałem kilkoma programami i nic nie znalazły.

Jeżeli wkleje loga to pokaże mi tylko systemowy a to “coś” siedzi na D.

Gutku222 pamietasz mój problem, napisałem tak jak mi radziłeś , ale do dnia dzisiejszego Picasso nie odpowiedział (-a).

ale jak rozumiemw trybie awaryjnym ?

Nie napisała - hm… tak usuwasz w awaryjnym :wink:

Wszystko by było ok jakbym sie dostał do tego folderu system volume , ale mi cos nie wychodzi, uwież łatwiej trafić w żyłe u niemowlaka aby mu załozyć wenflon, niz znaleźć cokolwiek w kompie :?

Próbowałem tego programu ewido, ale on mi nic nie znalazł. A jednak coś siedzi ( wg NOD32 - oczywiście ).

Zrobiłem jak było napisane

i problem w pozycji 3 wpisz nazwę użytkownika - wpisywałem przeróżne ( jak się loguje jest " Mariusz" ) ale to nie działa, więc ręcznie nie mogę usunąć tego g…na.

Jestem od ratowania życia ludzkiego i dobrze, bo kompa ta ja bym nie zreanimował :frowning:

A patrzyłes na instrukcję - pliki FAT32 i NTFS oraz XP Professional albo XP Home Edition - nie pomys instrukcji :wink:

Tak Gutku222 zastosowałem instrukcję do WinXP Home i plików NTFS, takie mam. Jutro popracuje nad tym jeszcze raz.

I poszło , wszystko jest ok. Gutku222 ,wracając do problemów z uruchamianiem się mojego komputera to problem leży ( wg mnie ) w moim antywirusie Panda Platinum 2005 , po wywaleniu jej z kompa problem zniknął, po ponownym zainstalowaniu znów nie odpala i starsznie spowalnia. Już napisałem do Pandy o wyjaśnienia.

Narazie serdeczne dzięki Gutku222 za pomoc , a co do Picasso to sie zawiodłem, nawet pozwoliłem sobie na priv i nic.