Nod32

mam jak narazie mks_vir i chciałbym się dowiedzieć coś o wyżej wymienionym programie. chciałbym go zakupić bo podobno robi on furorę. jak sadzicie? czy warto odinstalować mks dla tego antywira?

moim zdaniem nie - podobne klasy antywirusów z małym plusem dla NODA

ale mks muli komputer a podobno nod32 nie więc jak to już jest?

muli ci kompa napewno nie przez MKS napewno a po drugie jest to bardzo dobry antywirus i jezeli masz opłacona subskrypcje to trzymaj sie go dalej

no jeśli tak mówisz :slight_smile:

opruznij cocis historie wyłacz przywracanie - zwolnisz troche miejsca - koniecznie sprawdz dokładnie błedy - defragmentacja - miedzy czasie przeskanuj skanerem online czy masz czysty system takze adaware czy nie masz szpiegów …

mam wyłaczone przywracanie systemu, 20 gb wolnego miejsca, zero wirów, szpiegów itd. nie mam historii i ciasteczek i reszty takich badziewiostw więc powinno być dobrze

no widzisz sam sobie odpowiedziałeś na swoj problem czy warto zamieniac MKS czysty system i tak ma byc

powiem tak… NOD32 nie ma porównania z MKSem… to jest syf :!:

wejdź sobie na http://www.nod32.pl i poczytaj :smiley:

co do mulenia kompa to NODa w systemie wogóle się nie odczuwa :!: nie ma antywira, który mniej muli system i nie ma szybszego antywira od NODa :lol: do tego jeszcze świetna heurystyka 8) miodzio :!: :!: warto kupić :!: :!: jedyne co może być lepsze - pod względem baz wirusów to F-PROT :slight_smile:

jaka obecna cena teraz NOD-a

CENNIK

Duch dzieki - powiem ci ze cena porównywalna z MKS

działanie napewno lepsze :!: ja polecam NODa zawsze i każdemu :slight_smile:

bardzo ciepło się wypowiadasz o Nod32. ceny porównywalne z mks. trudny wybór. jak narazie zostane przy swoim, jak się skończy subskrycja to wtedy sobie zmienie antywira :smiley:

no może z tym “syf” to trochę przesadziłem :oops: :oops: przyznaję :!:

ale napewno warto zaopatrzyć się w produkt firmy ESET :slight_smile:

masz rację że jest to dobry antywirus. robi coraz większa furorę na polskim rynku :slight_smile:

hehe i to nie od dzisiaj… nawet Kancelaria Prezydenta RP chroniona jest przez NOD32 :lol: :smiley: :lol: :smiley:

PS.oficjalnie już śpię :smiley:

lol…tego nie wiedziałem. ciekawe skad jesteś tak dobrze poinformowany :smiley: !!

To widocznie źle szukasz :smiley:

Moze podacie namiary skad moge sciagnac noda z mozliwoscia uaktualnien nazwy i hasla ?? Nie chodzi mi o 30 dniowa wersje tylko pelna.

Na nod32.pl trzeba sie rejestrowac…