Noestrada w ubuntu 6.06

Witam dziś dotarła do mnie przesyłka z USA bo zamówiłem Linuxa, system zainstalowałem bez żadnych problemów ale gdy przyszło zainstalować Neostrada to nie wiadomo co i jak.

Na płycie od neo miałem gotowe pliki konfiguracyjne to wkleiłem je do terminalu no i niby ze dobrze zostało zrobione gdy doszedłem do połączenie hasło login, też wpisałem poprawnie ale neta nie było. Pomóżcie bo nie mogę zainstalować Neostrady chciałem skorzystać z ubneo ale to nie działa… Pomóżcie mi z tym bo juz kiedys miałem ubuntu i tez nie mogłem zainstalować teraz gdy znowu dostał sie w moję ręce też nie mogę. A robie to raczej dobrze o tak jak tu

http://pl.wikibooks.org/wiki/Ubuntu/Ins … SpeedTouch

Złączono Posta : 23.02.2007 (Pią) 15:33

POMOZE MI KTOS! !!

napisz jaki błąd się pojawia…

Nie wiem jaki nic się nie da zrobić nic nie chce się zainstalować…

Jak to się instaluje modem SpeedTouch wytłumaczcie mi jak małemu dziecku wszytko po kolei bo nie wiem biorę plik najpierw od modemu firewire no instaluje się później mam do wypełnienia nazwe użytkownika i hasło, wpisuje dobrze i nic się nie łączy, włączam fierefox i nic… nie ma neta nadal.

A może jeszcze trzeba się połączyć? Przy modemach Sagema było to polecenie startadsl , jak to jest w tym przypadku - nie wiem, nigdy z tym modemem nie miałem doczynienia.

Mam modem Thomsona Speed Touch 330

areh Twoja rada niestety nic nie pomogła