Nokia 100 Jakiś sposób na dodanie dzwonka?

Czy w tym najprostszym jaki jest na rynku telefonie można w jakiś sposób zainstalować dzwonek?
Ma kilka nawet dosyć wysokiej jakości, ale chciałbym dodać jakiś inny.
Jednak ten telefon nie ma żadnej komunikacji, tylko wejście słuchawkowe i zasilania - więc chyba nie ma też żadnego sposobu, żeby dodać jakiś dzwonek.
Kiedyś były w gazetach dzwonki, chyba działało to na zasadzie odebranego płatnego smsa…nie pamiętam.

Jest BT? Jeżeli tak, to wyślij MP3 przez BT i ustaw.

Nie, właśnie nie ma ten telefon żadnej komunikacji, nie ma obsługi mp3, te dzwonki to nawet nie wiem w jakim formacie są na nim, chociaż jakość jest całkiem dobra (polifonia 32). …więc chyba nie ma takiej możliwości.
Na liście dzwonków są puste pozycje - więc myślałem, że jest jakaś opcja dodania nowych.

Telefon łączy się z internetem, czy też został już z tego wykastrowany?

Nie, nie ma w ogóle w nim opcji internetowych…
Nie ma tak na prawdę nic oprócz rozmów i sms-ów.

No to raczej nic nie zrobisz więcej. Pytałem o internet, bo mógłbyś wysłać np. na swoją pocztę dzwonek i z telefonu wejść na pocztę, pobrać. Ale, to odpada.

PS. Telefon ma Polifonię 32 głosową.

OK - raczej nie ma takiej możliwości.
Myślałem, że może jest jakaś forma podłączenia do kompa przez gniazdo słuchawkowe, lub zasilania, ale pewnie to też nie wchodzi w grę, bo raczej nie ma takiego protokołu przez te gniazda.

No niestety przez port 3,5 nie prześlesz danych. Chyba że są jakieś przejściówki pod jack 3,5 nawet gdyby, to nie wiem czy byłby sens zakupu.

A jak to działało kiedyś…dzwonki na sms? Takie coś chyba było…ale to chyba też na telefony, które to umożliwiały…

Tak, własny dzwonek na sms mogłeś ustawić, tylko że taki telefon umożliwiał transmisję danych przez USB. Albo przez Irdę.

Ale mi chodzi, że można było z gazet ściągać dzwonki na telefon…ale to chyba za płatny sms dostawało się dostęp ściągnięcia przez przeglądarkę w telefonie…

A coś to było, że z gazetek kod sms wysyłałeś zazwyczaj 11zł z groszami on kosztował, w odpowiedzi chyba link do przeglądarki przychodził, który umożliwiał zapisanie dzwonka na urządzeniu.

No właśnie…dobra, nie da rady.
Teraz takie wszystko smart…a tu głupiego dzwonka nie można dodać, bo telefon calkiem „dumb”. haha:)

Nic nie zrobisz. Nokia 100 jedynie umożliwia kontaktowanie się (sms, telefon) i tyle z komunikacji.