Nokia 2600

(Bornholm) #1

Nabyłem nową Nokię 2600 { w plud Gsm } w związku z tym mam pytanie: czy po podłączeni do ładowania baterii aparat pozostawić włączony czy wyłączony? Pytam z tego powodu, gdyż przy wyłącznym aparacie nie widzę czy następuje ładowanie czy też nie. Natomiast przy włączonym aparacie po prawej stronie ekranu widać funkcję, że ładowanie się odbywa. Jak powinno być prawidłowo ? Proszę też o opinie na temat Nokii 2600. Podkreślam, że telefon służy mi tylko do prowadzenia rozmów i wysyłania Sms.

(boczi) #2

Powinien on być włączony.

Dobry telefon, szkoda, że nie ma WAP-u.

(Krasnalek52pl) #3

powinien byc wylonczony

(system) #4

Nie ma to chyba znaczenia.

W instrukcji nic o tym nie napisano (strona 17 i 54)

:arrow: http://nds1.nokia.com/phones/files/guid ... _UG_pl.pdf

(Damian) #5

ja zawsze ładuje na wyłączonym i tak się powinno robić przy formatowaniu bateri. Później to nie ma znaczenia.

(m@teo) #6

JA pierwsze 3 ładowania miałem na wyłączonej a teraz to jak leci! Jak padnie całkiem to na wyłączonej a jak nie to nie!! Ja mówieł że se swoją 3220 tak robie! A 2600 spoko fajnie wygląda! JAk na Pisanie esek i Dzwonienie to wystarczy! :smiley:

(Bornholm) #7

Czy usunięcie < Simloka > w Nokii 2600 oraz 3510i obniża walory techniczne tych aparatów? czy jest to bez znaczenia?

(Damian) #8

Co masz na myśli przez pojęcie

??

(system) #9

Przede wszystkim usuwając simlocka stracisz gwarancję...

(lazikar) #10

Jest to bez znaczenia. Jedyny problem to jak pisze Strumienianin utrata gwarancji. :?

(Qbek50) #11

nie koniecznie. Mój kumpel miał gwarancję - zdjął sima. Po jakimś czasie mu coś mu strzeliło z wyświetlaczem - założył ponownie sima i oddal na gwarancję 8)

(system) #12

Trochę mi się to nie podoba...

(Qbek50) #13

masz rację strumienianin. Jeszcze by go sumienie gryzło :?

(Bornholm) #14

Tak na poważnie to nie mam takiego zamiaru { pytam z tego powodu,gdyż kończy mi się umowa w przypadku Nokii 3510i i mam zamiar coś z nią zrobić tzn. zdjąć simloka i używać w podobnej wersji jeśli chodzi o sieć jak w przypadku nowo zakupionej Nokii 2600 < celowo nie podaję rodzaju sieci , aby ponownie nie naruszyć zasad dobrego obyczaju > }. Jak z tego wynika nie chodzi mi o gwarancję, tylko o to czy po usunięciu simloka aparat będzie w pełni funkcjonalny.

Jeszcze inna kwestia; to ściąganie dzwonków polifonicznych. Nie wiem czy dobrze zauważyłem; czy to możliwe aby na Nokię 2600 nie było możliwości ściągania dzwonków polifonicznych ? Może jest inny sposób np. ściągnąć na Nokię 3510i a następnie przesłać z niej na Nokię 2600 ?

Co prawda dzwonki polifoniczne nie są aż tak istotne, ale wydaje mi się , że warto co nieco na ten temat wiedzieć.

(lazikar) #15

Tak więc odpowiedz jest jedna. Będzie w pełni sprawny. Co więcej nawet bardziej, bo zdejmiesz blokade i będzie działał we wszystkich sieciach. :slight_smile:

(Bornholm) #16

a może kilka linków w temacie < dzwonki poli i mono foniczne >

(Westham) #17

ile wam trzyma barteria 2600??

(Dod) #18

strumienianin: ale on nie oszukal firmy serwisujacej poprostu doprowadzil telefon do takiego stanu jaki byl, to jest wina firmy serwisujacej ze nie sprawdzila czy sim byl zdejmowany czy nie. :stuck_out_tongue: