Nokia 2600

Mam Nokie 2600.

Otóż czasami gdy bawie się komórką (ustawiam dzwonki, wpisuje kontakty) używam głównego klawisza. Nagle ktoś puszcza głuchego i łapie go przez przypadek. Zdaża się to rzadko ale niestety czasami sie zdarza. Nie widzę żadnej opcji aby zmienić którym klawiszem mam odbierać połączenia. Znacie może jakiś sposób na to ?? Wiem, że to błachy problem, ale może ktoś z was zna rozwiązanie albo doszukał się takiej opcji to bardzo bym prosił o pomoc.

Powinno być to w profilach

________________________________

tak jak ja to miałem miałem 3 możliwości

_Autoodbieranie

_Dowolnym klawiszem

_Zieloną słuchawką

ja myśle że masz ustawione to 2 !!

Nie ma tego w profilach :?

Odbieram tylko długim zielonym przyciskiem, który służy jeszcze do otwierania menu i jako OK.

Kojot a ile ci trzyma bateria?

Kojot: Z tego co pamietam to w tym telefonie zastosowany jest 1 przycisk tak jak w starszych modelach (3310,3210,3110,3330) tzw. Navi key. moze trocche ulepszony i tym przycieskiem sie wszystko robi… wiec inej mozliwosci nie ma

Jak się nią bawię to góra 2 dni, a jak tylko od czasu do czasu zerknę czy nie ma sms-a to koło 5 dni.

p.s. Nie pytać się o Nokie 2600 bo już jej nie mam :stuck_out_tongue: zmieniłem na LG B2050 :slight_smile:

a ile w LG Ci trzyma ? Troche OT sie zrobil ale co tam :stuck_out_tongue:

Bo mialem sobie taki kupic ale nie lubie co 2 dni ladowac telefonu :stuck_out_tongue: