Nokia 2610 problem z kablem USB

Posiadając telefon nokia 2610 zakupiłem kabel USB system xp wykrywa kabel ale w komplecie z kablem były tylko sterowniki pobrałem ze strony nokii program do noki Nokia PC Suite ale mimo ustawienia kabla nie może sie połączyć co najlepsze program demo Oxygen Phone Manager wykrył komórke i poprawnie pokazał czemu w programie Nokia PC Suite nie może nawiązać połączenie z komórką ?

bo kabel nieoryginalny

i co jak z tym problem sobie poradziałes bo ja mam dokładnie taki sam.!

Proszę o pomoc.

Dokładnie. Ja mam kabel do sony ericssona (nieoryginalny) i tak samo: instaluje sterowniki, ściągam oprogramowanie z SE, i nie działa. Dopiero ściągnąłem MPE, to wszystko działało. Proste: żeby używać oryginalne narzędzia danej firmy, trzeba mieć oryginalny sprzęt.

MPE …? MOŻE DWA SŁOWA WIĘCEJ ?

co to ?

Sorka, ja zapomniałem że o nokiach gadamy :oops:

My Phone Explorer, nic innego jak program do wgrywania i ściągania plików z Sony Ericssonów, nie oryginalny rzecz jasna (program freeware, żeby nie było :lol:), znaczy się nie wydany przez Sony Ericsson. Coś a’la twój Oxygen Phone Manager to skrót jest OPM :smiley:

dziwi mnie to ze w tym wykrywa bez problemu ten kabel i telefon to skąd noki wie program z enie orginalny kabeL ?