Nokia 2700c problem

Witam, mam taki problem. Mam Nokię 2700 classic, od półtora roku, wcześniej nie było problemów z nią, a dziś rano nie miałam ładowarki więc włożyłam pełną baterię z innej nokii, taką samą. (wcześniej nie raz tak robiłam i było ok) a teraz włączam telefon, wpisuję pin, łapki się witają i pojawia się ekran do ustawiania godziny. Wciskam na odblokuj, żeby odblokować klawiaturę i telefon nie reaguje. Potem powoli gaśnie jakbym nic nie wciskała i wtedy pozostaje czarny, nie podświetla się po naciskaniu klawiszy. Wyciągam baterię, wkładam, robię restart i znów to samo. Próbowałam już z tamtą starą baterią i dalej nic. Myślałam że zwiecha jest może od pełnej karty pamięci, ale bez niej telefon także nie reaguje. Karta sim na innym telefonie działa normalnie. Telefon w ostatnim czasie nie był zalany, nigdzie nie upadł. Czym może być spowodowany taki stan? szukałam rozwiązań w internecie, mówią że może od zapchanej skrzynki, ale w odbiorczej i wysłanych mam niecałe 1000 smsów, bywało więcej i działało wszystko normalnie. A smsy są w pamięci telefonu a nie na sim, więc na innym telefonie też ich nie skasuję. Gdzie indziej czytam że może padła pamięć flash? co to jest? da się jeszcze uratować mój telefon? jest na gwarancji, ale na razie chcę poznać opinie innych, a mam tam ważne smsy i zdjęcia i boję się że jak oddam do serwisu to wszystko z pamięci telefonu pójdzie się je*ać. Ale jak nie będzie innej możliwości to tak zrobię. Aha i nie mam kabla usb więc nie mam jak wgrać czegokolwiek z komputera.

Idz do serwisu.Wgrają nowy soft może to coś da.Co do danych pozostawionych w telefonie napewno znikną z tego morał żeby zdjęcia zapisywać na karcie pamieci a nie w telefonie.Musisz się z tym pogodzić.

No telefon oddany do serwisu, ale dziady nawet zastępczego mi nie dali :confused: ale trudno, zobaczymy kiedy naprawią, oby jak najszybciej.

pozdrawiam.

xyz91 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Zastępczy telefon daje operator jeśli masz telefon na umowe.A zwykłe sewisy tego nie robią.