Nokia 2730 classic

Czy istnieje możliwość ściągnięcia simlocka z nokii J.w Jakimś domowym sposobem ?

Spróbuj tego

http://www.simlock.pl/jak-wpisac/nokia-2730-classic/

Witam, to jest tylko sposób wprowadzenia kodu odblokowania - nie zadzaiała.

Kod jest wyliczany na podstawie IMEI oraz kodu operatora.

Ten telefon jest typu BB5 SL3, więc w domu to można tylko młotkiem i siekierką zdjąć simlock.

A tak na poważnie to zainteresuj sie kartą turbosim lub x-sim, koszta niewielkie

W serwisach chcą ok 100-150 zł.(ok 4 dni czekania).

A w jakiej sieci teraz działa telefonik ?

To za free ?

Dodane 13.09.2011 (Wt) 16:45

Ehh;/ Lipa ;/ Orange głupie…

Za free to nawet po mordzie sie nie dostanie. :slight_smile:

Weź jeszcze pod uwage karty turbosim.

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=turbosim

Może się uda ominąć simlocka.

Ehm a jak to działa ? Ten turbosim Ja chcę mieć plusa i wykupić se neta za 10 zł i ile chce .

jest t otaka nakładka. stosuje się ją między kartą SIM a stykami czytnika SIM w telefonie.

Zasada działania polega na oszukaniu telefonu, że jest wsunięta karta właściwego operatora, więcej wyczytasz w google

Turbosim ma też czasem swoje minusy (brak zasięgu, zwiechy telefonu itp.).

Hmm a kupię go gdzie indziej niż na allegro ? Jakieś komisy czy jak ?

Może kupisz w komisach, jak będą mieli to przed zakupem przetestuj ją czy działa, bo to czasem loteria jest.

A te z allegro też loteria ?? I czyli musiałbym też starter kupic ?

Starter to musisz mieć napewno, turbosim to jest tylko nakładka.

Aha Ok. Dzięki A na allegro było dużo aukcji i w niektórych nie było wogóle mojego tela a z innych było że działa na 99% we wszystkich Więc będzie git tak ?

Tak jak pisałem wcześniej z tymi turbosimami to trzeba pierw przetestować czy będzie działać bo nie zawsze działa popawnie

Ok dzięx można zamknąć :slight_smile: A ziomkowi dać jakąś nagrodę:P

p4w6i , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038