NOKIA 3 czy XIAOMI Redmi 6A 2/16GB?


(ruffi x) #1

co lepsze?


(lordjahu) #2

Ani ten ani ten.

Bo:
Nokia 3 jest ok ale dla osoby starszej która nie potrzebuje bajerów a chce przepłacić.
Redmi 6A dla osoby która chce mieć nowy telefon i przepłacić za funkcje.

W tej cenie mogę z ręką na sercu polecić Xiaomi Redmi 5 lub 5 Plus a żałować nie będziesz :slight_smile:


(chomik325) #3

Jakbyś już musiał wybierać - Xiaomi.

Jednak po prostu jest cena, za którą nie kupuje się telefonów. Tą ceną są telefony poniżej 500-600 zł, jak właśnie te. W tej cenie tylko używki, outlety mają sens. Osobiście prawie rok używałem LG Q6 na Snapie 435 i to jest kompletne minimum, jeżeli chce się czerpać radość z używania telefonu. :slight_smile: Niby jedna cyferka w środku, ale różnica jest duża.


(sekus91) #4

Zgadzam się z lordjahu. Tym bardziej że z tego co mi wiadomo to 6A jest na słabym mediateku. Jeśli już musisz któryś z tych to Xiaomi.


(ruffi x) #5

To raczej już te dwa telefony odpadną, ale jeszcze ciekawi mnie jak wypada Redmi 6A w porównaniu do Redmi Note 5A (którego wcześniej planowałem kupić, jednak zaczął znikać z oferty sklepów).


(Iris89) #6

Ogólnie Xiaomi to bardzo dobry wybór ale akurat nie 6A… Brałbym 5 Plusa tym bardziej że różnica w cenie nie jest jakoś bardzo wysoka. Duży czytelny ekran 6 cali i bardzo wydajna bateria (akumlator o pojemności 4000mAh).
Dodatkowy plus to wykonanie wizualne i sama wydajność urządzenia.


(ruffi x) #7

Jeśli chodzi o wydajność to według antutu: redmi 6A jest jedynie minimalnie słabszy od redmi 5, 55399 vs 56883 punktów. Ale redmi 5 przynajmniej ma diodę informacyjną na wyposażeniu.


(TomalloWK) #8

Koniecznie weź coś co ma 3gb ramu. Tutaj masz xiaomi w budżecie na promocji https://inspiracje.x-kom.pl/tydzien-smartfonow


(Nameziss) #9

Note 5 za 749 zł dobra cenka :slight_smile:


(ruffi x) #10

Myślę że do moich potrzeb: przeglądarka internetowa i GPS, 2 GB RAMu powinny spokojnie wystarczyć.