Nokia 3100 czy Siemens C65 czy cos innego?

Mam pytanie. Co polecacie spośród Nokia 3100, siemens C65 lub coś podobnego w cenie do 400zł max. ? ( Chodzi mi o nowe na allegro )

Mam okazję kupić Nokię 3100 za 360zł i zastanawiam się własnie.

(Nie dla mnie jak na razie :twisted: )

Z tych dwóch to siemens C60 a z innych to Nokia 6800 :wink:

Z tych dwóch zdecydowanie polecam siemensa c65 ale jakby nokia miała aparat to bym jednak nokie polecił

definitywnie siemens c65 :slight_smile:

a moze 7650? ale to raczje powyzej 400. symbian rulezzzz :slight_smile:

Max 400zł, nowa z fakturą. chciałbym taką. potrzebuję

A zastanawiam się zalicytować http://allegro.pl/show_item.php?item=38075189 :!:

no ale kolego nawet jak w tym przedziale to cos innego moze tylko co… no bo co ta 3100 ma? poli java kolor taki standard… to moze lepiej tego c65 bo chociaz aparat ma… i irde CHYBA

ja miałem 3100 i b.mi sie podobała, siemensy mi sie nie podobają i może dlatego

W porównaniu z Nokia 3100 9 5 do 7 dni), Siemens C65 (2 -3 dni)ma bardzo słabą baterie…odradzam ci…fakt ma aparat ale jak czesto bedziesz go używał?? Bateria cały czas jest potrzebna do funkcjonowania telefonu a parat nie :wink: Pozdro

No i Siemens się wiesza, z tego co słyszałem, jest taki “niemrawy” i tak za 400zł nie dostanę, nie wygram licytacji za tyle. A max 400zł do wydania.

Ja mam nokie 3100 jest bardzo dobra, tylko troszeczke za prosta, zaluje ze nie ma IRD’y, a aparat mozna do niej dokupic, siemiens tez jest fajny, ale rowniez slyszalem ze sie wiesza, bajer w nim to apart a tak to niczym sie nie rozni, w kazdych nokiach bateria jest bardzo dobra jesli poprawnie sie laduje telefon

pozdro

Dlaczego wszyscy odradzaja Nokię, przecież Siemensy to padaka- tak twierdzą byli użytkownicy telefonów tej marki. W tej chwili na rynku liczą sie dwie marki i jest to Nokia i Sony Ericsson. Sam posiadam N 3100 i nie moge powiedzieć złego słowa na ten telefon.

mnie sie tam 3100 jakoś niepodoba http://www.allegro.pl/show_item.php?item=38498011 bierz to

Mój kumpel ma Siemensa C60 i nie narzeka. Do tego dokupił sobie aparat i foty wychodzą ładne. Ja jednak proponowałbym Ci dozbierać te 50 zł i kupić model c65,naprawde opłaci Ci się to.

Ja mam simensa c65 i jestem z niego bardzo zadowolony niewiem co niektórzy piszą że mim się zawiesza lub wyłanacza mi to sie nie stało a ni razu a bateria cz yma mi to tygodni bardzo go polecam :!: :!: :!: :!: :!: :smiley:

Boczi raczej tyle nie czekał :roll:

polecam c65 tylko musialbys zmenic soft na nowszy no chyba ze bedize od razu mial nowy ja zmienaielm koledze 2 dni temu i juz ne narzeka na ten telefon :stuck_out_tongue:

tez mis ie wydaje ze ty;e nie czekal ale mógłby się pochwalić jaki kupił :stuck_out_tongue:

Na pewno :slight_smile: Wybrałem Nokię 3100 za 380zł, nówka