Nokia 3100 - simlock

Wie ktoś jak ściągnąć simlocka z noki 3100 ?

musisz podac imei fona tu masz kod *#06# i jaka masz siec

Mój IMEI: 355395001980650

śieć: IDEA

#pw+404467722216562+1#

#pw+852171374023474+2#

#pw+087913004501612+3#

#pw+736400451416300+4#

#pw+053833076130332+5#

#pw+033313555155115+6#

Sciągać przy wyciągnietej karcie sim i dobże naładowanej bateri, w 10% pierwszy kod sciąga simloka , w 90% ostatni , zazwyczaj ja wpisuje ostatni , po 2 nieudanych próbach przerwać operacje, 3 nieudana próba konczy sie zablokowaniem co uniemożliwi lub znacznie utrudni sciągnięcie simloka.

  1. Czy mogę mieć karte Sim włożoną ??

  2. Jak będe miał 3 pruby nieudane to będe mógł korzystać z telefonu??

  3. Ja muszę wpicać jako PIN czy normalnie na wyświetlaczu??

  4. Jak już wpiszę to mam zatwierdzić “zieloną słuchawką”??

  5. Jak dobrze ściągne simlocka to co się na ekranie pojawi ?

Czytaj uważnie co napisał kolega. :-x

Nie zalecane

W tej kwesti nie jestem pewny co sie stanie gdyż nie miałem takiego przypadku

wyciągasz karte a następnie załanczasz tel. i wpisujesz podany kod najlepiej ostatni i następnie zatwierdzisz albo “OK” lub zielonym klawiszem

powinien pojawić sie napis że blokada sim została zdjęta lub podobny napis

Jak wyciągniesz karte sim to nie pojawi sie żądanie wprowadzenia PIN-u , chyba że masz sam aparat zabezpieczony pinem , wtenczas podajesz swój pin potwierdzasz a następnie jeden z kodów które Ci podałem ,zalecany ostatni , w niektórych modelach po wpisaniu ostatniego znaku z kodu czyli # następuje sciągnięcie simloka bez potwierdzania ok lub zieloną słuchawką.

Kurcze !!

Jeden z powodów lub źle podałeś IMEI , nie pozostaje nic jak tylko udać sie punktu gdzie sciągają simloki fachowcy, 3 raz nie próbuj! !!

Stosuj się do zaleceń

:-o :-o

Radzicie mi naładowac baterię i jeszcze raz zrobić ??

Nie. Czytaj uważnie co piszą inni:

NIE trzeba wyciągać karty sim,

NIE ma trzech prób tylko DCT4 jest 5 prób,

NIE jako Pin tylko w trybie gotowości na ekranie,

NIE zatwierdzać “zieloną słuchawką” - to robi #,

SIM RESTRICTION OFF - to się pojawi jak będzie ok.

A tak wogóle - wszyscyktórzy doradzacie żeby nie dać zarabiać innym bo to przecież takie proste (CAŁE SZCZĘŚCIE ŻE NA TYM FORUM NIE PADŁO TAKIE STWIERDZENIE) - WCALE NIE JEST PROSTE, TRZEBA MIEĆ ODPOWIEDNI KALKULATOR - NIERAZ ZE STARSZYCH MODELI NIE ŚCIĄGNIECIE SIMLOCKA NAJNOWSZĄ WERSJĄ - LEPIEJ DAĆ ZAROBIĆ KOMUŚ KTO SIĘ NA TYM ZNA I ZROBI TO DOBRZE !!

a ja tam wole sobie to za darmo zrobic w miare mozliwosci, i kazdy inny napewno tez :smiley:

Tylko trzeba wiedzieć kiedy możliwości się kończą.

:hahaha:

Adam_SX już napewno sobie ściągnoł tego Sim Locka

http://www.baleys.szm.com/ :slight_smile: