Nokia 3100

Siema! !!

chciałem sie was zapytać co myślicie o telefonie wymienionym w temacie??? Przymierzam sie do kupna wlasnie tego koma i chcialem sie was zapytac czy macie moze stycznosc z tym telefonem, jak sie wg was prezentuje itp.

Pozdrowienia

Polecam :wink:

A między czym a czym się wahasz?

Raczej nie wybieram pomiedzy kilkoma modelami. To jest ten jeden konkretny

wlasnie lezy pzede mna moja 3100. jesli chodzi o walory estetyczne to jest stosunkowo mała i poręczna.dla mnie było wazne zeby klawisze sie nie zcierały- no i sie nie zcieraja:) co do funkcji- to jest chyba najwyzszy model ktory jeszce nie ma irdy-niestety- to jego najwieksza wada. Co jeszce? bardzo wytrzymały telefon-spadł mi chyba ze 100 razy i nic, zamoczyłam go porzadnie i musiał poleżec z godzinke przy kaloryferze:) generalnie polecam ale uwaga na małą czcionkkę w porównaniu do 3510i!

Miałem taki telefonik i mogę ci go polecić w 100% :!: :!: :!: :!:

A u mnie jest tak Tata ma 3100 a siostra 3120! To prawda różnią się tylko wyglądem zewntrzynym! Bo w środku są takie same!! To prawda jeśli niechcesz bajerków w komórce typy : aparat odtwarzacz MP3 itp.! To ten telefon jest idealny dla ciebie!! Mój tata ma juz ją ponad 1 rok i na początku bateria trzymała mu nawet do 9 dni! A teraz po ok. 1.5 roku używania spadło do 4-5 dni! Ale nie ma się co dziwić bateria kiedyś napewno padnie w każdym telefonie! Polecam ci tego fonika fajny jest prosty w obsłudze jak to w NOKII bywa! Dotego możesz sobie zmienić obudówke jak ci się orginalna zniszczy!! Telefon FULL WYPAS!!