Nokia 3110 Clasic - Opinie użytkowników

Witam.

Szukam osób, które używają nokii 3110 Clasic, Chcę poznać ich opinie o tymże telefonie. Dziękuję za każdą wypowiedź

http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=23617

Dobry telefon, długooo trzyma bateria, dobry mp3 odtwarzacz, dobry wyświetlacz.

Polecam, jednym słowem.

Wyświetlacz akurat odbiega od dzisiejszych standardów, z resztą mogę się zgodzić. Szkoda też że w komplecie nie ma słuchawek stereo tylko mono co dla przeciętnego melomana jest nie do przyjęcia (i musi wyłożyć na nowe słuchafony kilkadziesiąt zł dodatkowo).

Opłaca się w niego inwestować? Bo mam zamiar go brać w ofercie ZetaFon w Orange

Nie słyszałem jeszcze o czymś takim jak inwestycja w telefon, no chyba że chcesz nimi handlować :slight_smile:

Mniej wymagający użytkownicy są z niego zadowoleni więc telefon nie jest zły.

Ech, no dobra, mam zamiar go kupić :P. Nie mam zbyt wysokich wymagań - sms, rozmowy, mp3, zdjęcia.

Apropos zdjęć, aparat robi dobre zdjęcia?

To zależy jaka jakość zdjęć Tobie odpowiada. Oceń sam

http://news.softpedia.com/news/Nokia-31 … 6056.shtml

W ciemnościach z pewnością dobrej fotki nie uchwycisz z powodu braku flasha. W świetle dziennym jako tako daje sobie radę.

Do muzyki jak już pisałem będziesz musiał dokupić słuchawki stereo (znajdziesz odpowiednie bez problemu).

Dzięki za link :). Teraz dwa pytania:

  1. Który telefon lepszy- nokia 3110 czy Sony Ericsson w200i? Dlaczego (śmiało, powytykać wszystkie błędy :slight_smile: )?

  2. Ktoś wie który cennik obowiązuje teraz w ofercie ZetaFon? Byłem dzisiaj w salonie i dostałem z dnia 18.02, natomiast na stronie orange znalzałem cennik z dnia 26.02. Według mnie powinien obowiązywać ten z 26.02.

To pedalskie g*, nie ma bluetootha, 65 tys. jedynie, baterii nie ma 1022 mAh.

Ja jestem fanatykiem Nokii i nie będę miał innego ścierwa niż Sony Ericssony - tańsze produkcje, nie zawsze lepsze.

Wybacz, ale z Twojej wiadomości zrozumiałem, że mimo że jesteś fanatykiem nokii to używasz SE… Napisz to jeszcze raz tylko bardziej poprawnie (i przy okazji napisz o którym telefonie piszesz).

O kurde, sorry - wybacz.

poprawione:

Polecam naprawdę Nokie 3110 Classic, ponieważ bateria jest wytrzymała, ma 1022 mAh, 256tys. kolorów, bluetooth, irda, mp3, slot - do 2GB.

Nie wiem czy we wszystkich egzemplarzach jest takie coś, że przy aktualizacji biblioteki MP3, telefon sie 3x restartuje i za 4x wyłącza, możliwe, że mam kartę pamięci Kingstona, ale jak by się miało Nokii to by nie było problemu.

Bierz Nokię 3110Classic, bo to najlepszy wybór w tym przedziale czasowym.