Nokia 3110 classic - problem z odtwarzaczem muzyki

Witam,

mam problem z odtwarzaczem muzyki w nokii 3110 classic. Mianowicie jeśli chcę go włączyć to wyskakuje: “Uaktualnianie fonoteki” po dojściu do 100% pojawia się tekst: “Plików muzycznych nie znaleziono”. Pliki muzyczne są w pamięci wbudowanej i na karcie microSD. Wyłączałem telefon, wyjmowałem kartę etc. Nic się nie zmieniło. Może ktoś miał taki problem i jest w stanie pomóc.

Z góry za pomoc dziękuję.

Pozdrawiam,

UHO

Ja też mam ten telefon z kartą 2GB kingston ale u mnie wszystko jest ok.Ale podobno w części tych modeli jest trochę niedopracowane oprogramowanie i często to powoduje zawiechy i problemy z kartami pamięci pewnie trafiłeś na te felerną partię.Spróbuj z innymi kartami pamięci (najlepiej z kartą nokii) a jak to nie pomoże czekaj na nowszą wersję oprogramowania do tego telefonu.Pozdrawiam.

jeśli jest na gwarancji to słać go do nich na wymiane softu. Jeśli nie to w każdym przyzwoitym komisie Ci to zrobią. Cena ~15/20PLN

Nie wiem czy to wina karty czy czegoś tam. Dwa miesiące odtwarzał muzykę normalnie, a raptem nie chce :expressionless:

Wejdź w odtwarzacz-> opcje-> fonoteka może tym ręcznym sposobem fon wykryje muzykę.

nie ma jak bo od razu jak w odtwarzacz wchodzę to tak się dzieje

musisz miec karte micro sd a nie ect

poprawnie włozona

jeśli uważasz, że mogłem ją źle włożyć to może przedstaw instrukcję prawidłowego wkładania ww karty :twisted: