Nokia 3110 classic?

zakupiłem właśnie tel. nokia 3110 classic i chciałem zapytać jak poprawnie sformatować baterie. Mam dopiero jeden dzień telefon i po rozładowaniu sie baterii podłączyłem telefon na całą noc. I nie wiem czy dobrze zrobiłem dlatego zwracam sie do was. A i jeszcze czy w odtwarzaniu muzyki mp3 gdy chcę przewinąć jakiś utwór to przewija z takimi odstępami 5-6s. Czy tak mam być mi to zresztą nie przeszkadza ale przez to wolniej przewija się utwór.

z góry THANKS :smiley:

już wiem jak przewijać (po prostu poprzez ciągłe naciskanie klawisza przewijającego) no z jednym już się uporałem

Nie chcę Cię zmartwiać, ale ten telefona dokładnie jegosoft, w tym telefonie, ma niestabilny soft…

Mowa o fonetyce… Czasem może Ci się tel. wył… Po prostu nie wiadomo co mu czasem odbije… Miostatnio, jak miałem włożoną kartę pamięci, telefon po wł. resetował się z 10 razem po czym się wył… LUb jeśli dostałem eska, telefon wył… się…

Ja sprzedałem ten telefon…

Czytałem dużo opinii na temat tego telefonu i z tego co wyczytałem to dużo użytkowników jest zadowolonych. Jak na chwilę nie mam żadnych kłopotów. Choć nigdy nic nie wiadomo co może się stać.

quar07 , polecam forum odnośnie tej Nokii… Myśle, że jakiś modek mnie za to nie wybanuje…

http://www.nokia3110c.net

tutaj masz tylko odnośnie tej Nokii…

Wszystkie problemy itp itd…

Nie trzeba formować tej baterii. Wystarczy, że jak będzie bliska rozładowania (wyświetli się komunikat) podłączyć ją do ładowarki.