Nokia 3110 classic?


(Quar07) #1

zakupiłem właśnie tel. nokia 3110 classic i chciałem zapytać jak poprawnie sformatować baterie. Mam dopiero jeden dzień telefon i po rozładowaniu sie baterii podłączyłem telefon na całą noc. I nie wiem czy dobrze zrobiłem dlatego zwracam sie do was. A i jeszcze czy w odtwarzaniu muzyki mp3 gdy chcę przewinąć jakiś utwór to przewija z takimi odstępami 5-6s. Czy tak mam być mi to zresztą nie przeszkadza ale przez to wolniej przewija się utwór.

z góry THANKS :smiley:


(Quar07) #2

już wiem jak przewijać (po prostu poprzez ciągłe naciskanie klawisza przewijającego) no z jednym już się uporałem


(Jakub Poniatowski) #3

Nie chcę Cię zmartwiać, ale ten telefona dokładnie jegosoft, w tym telefonie, ma niestabilny soft...

Mowa o fonetyce... Czasem może Ci się tel. wył... Po prostu nie wiadomo co mu czasem odbije... Miostatnio, jak miałem włożoną kartę pamięci, telefon po wł. resetował się z 10 razem po czym się wył... LUb jeśli dostałem eska, telefon wył... się...

Ja sprzedałem ten telefon...


(Quar07) #4

Czytałem dużo opinii na temat tego telefonu i z tego co wyczytałem to dużo użytkowników jest zadowolonych. Jak na chwilę nie mam żadnych kłopotów. Choć nigdy nic nie wiadomo co może się stać.


(Jakub Poniatowski) #5

quar07 , polecam forum odnośnie tej Nokii... Myśle, że jakiś modek mnie za to nie wybanuje...

http://www.nokia3110c.net

tutaj masz tylko odnośnie tej Nokii...

Wszystkie problemy itp itd...


(outca$t.) #6

Nie trzeba formować tej baterii. Wystarczy, że jak będzie bliska rozładowania (wyświetli się komunikat) podłączyć ją do ładowarki.