Nokia 3110 czy 5200

Czesc!!

Moje mazenia o Se K800i Polegly ale ma do wybrou te dwa fajne telefony.

Mam Nadzieje ze pomozecie jak zawsze :stuck_out_tongue:

:slight_smile:

5200 miałem, telefon ze strony menu, obsługi świetny, ale niestety ma kiepski wyświetlacz. Do słuchania muzyki całkiem całkiem, tylko trzeba się pobawić w ustawianie korektora, na słuchawkach które dostałem w zestawie wielkiego basu to sie nie dało wyciągnąć, nie sprawdzałem na innych więc nie będę mówił że to telefon źle gra :] pomijając słaby bas to gra czysto i wyraźnie, głośnik też spoko.

Z wad to jeszcze jedynie aparat - tylko VGA a i do tego jakość zdjęć gorsza niż w starym Siemensie CX65 :frowning:

3110 jest bardziej obiecująca - aparat 1.3 MPX, a aparatu z taką rozdzielczością który robi beznadziejne fotki w żadnej Nokii nie spotkałem :slight_smile:

Kartę pamięci też ma, muzy posłuchasz, ogólnie wydaje mi się, że 3110 jest lepsza :slight_smile:

Posiadam 5200 więc napiszę co o niej myślę : ] :

-do obsługi poprostu genialny telefon , nie ma joya co jest dla mnie bardzo dużym plusem : ] .

-na tym fonie posłuchasz sobie dosyć fajnie muzyki , niezłe słuchawki dołączone do zestawu : ]

-karta pamięci typu microSD , można dostać za 45 zł 1 GB .

-słaby aparat , wyświetlacz też taki troszkę nie wyraźny , ale mi to już problemu nie sprawia , bo się przywyczaiłem : ] .

-dosyć słabo trzymająca bateria . Ja muszę ładować ok. co 2-3 dni .

-rysujący się wyświetlacz . Gdy na wyświetlaczu nic nie jest włączone to widać u mnie tak niezbyt fajnie wyglądające zarysowania .

Jeśli chodzi o te dwa fony, to od strony technologicznej to są one niemal identyczne(aparat, wyświetlacz itd.) Osobiście posiadałem 3110 c przez 3 miesiące i stwierdzam, że telefon jest naprawdę wporządku. Świetna obudowa-naprawdę wytrzymała, klawisze spore więc smsy piszę się rewelacyjnie. Jedyna różnica na korzyść 5200 to to, że pewnie dają słuchawki stereo w zestawie a nie tak jak w 3110 mono.

PS. Osobiście kupiłbym 3110 classic z racji tego że będzie ci służyła przez długi czas. 5200 to slider, a na tą właśnie konstrukcję w przypadku Nokii jest wiele narzekań. Zreszta 5200 dla mnie wygląda poprostu nieciekawie!

ello ! ja bym bral Nokia 3110 Classic

Ja też :slight_smile:

5200 - aparat VGA (640x480)

3110 - 1.3 MPX (1280x1024)

No fakt, o tym prawie najważniejszym aspekcie zapomniałem;( i za to duży plus na korzyśc 3110 c!