Nokia 3110c czy SE k550i?

Witam!

Z góry pisze że nie chce postów typu ten lepszy albo ten! Ani jakie mają funkcje bo to wszystko wiem! Chcę się dowiedzieć jak wyglądają w praktyce, który bardziej niezawodny, czy gdy spadnie to są jakieś większe uszkodzenia. Chcę aby wypowiedzieli sie tu urzytkownicy tych właśnie telefonów i napisali jak się je urzytkuje, czy się zawieszają, jak tam z baterią itp. Prosze! Mam do jutra czas aby sie zdecydować.

ja mam 3110 i jest ok ale se ma lepszy wyswietlacz

K550i lepszy mozna przerbic na w610i :wink:

druid1971 Jakim prawem nie będąc modem wypominasz mi błędy, używając przy tym niedozwolonego czerwonego koloru i nic nie wnosząc do tematu?! Zastanów się!

kenji_93 Prosiłem o nie pisanie takich postów, wiem że ma lepszy!

Co to znaczy? Nie rozumiem!

Popraw błędy w postach, opcja edytuj i popraw.JNJN

Jeśli będziesz używał telefonów zgodnie z ich przeznaczeniem, a do tego będziesz o nie odpowiednio dbał, oba modele powinny funkcjonować poprawnie.

Zarówno K550i jaki N3110CLS nie są produktami pancernymi. Przy upadku tak samo może się okazać, że nic wielkiego się nie stało jak i to, że np konieczna będzie wymiana wyświetlacza, obudowy albo czegoś jeszcze. Nikt nie da Ci tu gwarancji na sprawność komórek o których piszesz po upadku na beton :slight_smile:

To są solidne i sprawdzone marki. Oprogramowanie jest okay, telefony nie są szczególnie prądożerne.

Proszę zapoznać się z tym tematem

i zastosować go w praktyce.

Te nowe Nokie to chyba mają dosyć słabe baterię. Krótki czas czuwania.

Ok już wybrałem SE k550i, zamykam temat, proszę nie pisać, jak jakiś mod będzie go przeglądał niech go zamknie.

BZDURA. Generalizujesz. To tak jakbym powiedział, że te nowe samochody dużo palą #-o

No w N70 bateria nie trzyma zbyt długo. 2 dni to mało :!:

Chłopie, twierdzisz że N70 to nowy model Nokii? :expressionless:

Jeśli dobrze pamiętam to po pierwsze jego premiera miała miejsce gdzieś na początku 2005 roku a po drugie to jest przecież smartphone…

Ponieważ autor wątku już wybrał myślę, że dalsza dyskusja nie ma sensu.

Dobra. Masz rację. N70 najnowszym telefonem nie jest :slight_smile: .

Posiadam SE K550i jestem bardzo zadowolony po 4 miesiącach użytkowania. Jedyną wadą dla mnie jest cichy, mały głośnik. W porównaniu z K750i lub Motorolą K1 wypada słabo. O Nokii 3110 Classic nie mogę się wypowiedzieć bo nawet nie trzymałem go w ręce.

Dzięki Jur@s ale już wybrałem se i jestem zadowolony, na serio suoer telefonik i polecam i koniec kropa na koniec . :stuck_out_tongue: