Nokia 3110c problem z połączeniem przez kabel

Dzień Dobry,

Próbuję podłączyć nokię 3100c przez kabel usb firmy motorola. Włączam kabel i wybieram tryb druk i multimedia. Otwiera się komunikat błędu nokia pc suite , ale telefon jest wykrywany przez system i mogę kopiować pliki przez eksploatator. Niestety po około 5 minutach kabel automatycznie rozłącza się więc mogę wysyłać tylko małe pliki. Natomiast jeśli przy podłączaniu wybieram tryb nokia, wyskakuje instalacja sterowników a potem błąd krytyczny: "Nokia 3110 classic USB Phone Parrent, błąd krytyczny podczas instalacji i nokia pc suite nie wykrywa telefonu. Przeinstalowałem nawet cały system żeby być pewnym że problem nie leży w windowsie. Czy jest więc jakiś sposob aby uruchomić ten telefon pod nokia pc suite? Tj.żeby pozbyć się tego komunikatu błędu podczas instalacji sterownika?

Witam.Nie tak dawno czyli w sobotę też podłączałem identyczną Nokię poprzez kabelek Motoroli V3.Wszystko poszło gładko bez problemów.Pobierz najnowszą PC Suite z tej stronki,oczywiście poprzednią wersję odinstaluj.

http://www.nokia.pl/A4745498

mam już najnowszą wersję